Dinsdag 09.00 u. Tot intentie van de familie T. Woensdag 09.00 u. Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen Donderdag 09.00 u. Overl. ouders Piet Camps-Vermeulen en zonen Vrijdag 09.00 u. Ter ere van Onze Lieve Vrouw Zaterdag 19.00 u. Ide Min en dochter Maria, Harrie en Piet Hermans, Sjang Joosten, overl. familie Madou-v.d. Eisen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 13.30 u. Susan Janssen, Annet Jeucken 19.00 u. Fieke Basten, Maike Koch, Iris van Dijk, Linda v.d. Wielen ^Zondag 08.30 u. Noud v.d. Mortel, Tom Rouwette, Roel v.d. Berg, Wim Clephas 10.00 u. Judith Philipsen, Susan Frederix, Linda Camps, Loes Kessels -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- dorpsraad i/verkcorrfe ooslrum" Mart Pijnappels aanspreekpunt bewoners Kerkdorpen Mart Pijnappels liet ons weten, dat hij namens de gemeentepolitie Venray aanspreekpunt is geworden voor de bewoners van de kerkdorpen. Dat was voor ons een reden om met hem hierop nader in te gaan. Mart vertelde ons, dat de politie reorganisatie een feit is. Dat betekent, dat de gemeentepolitie Venray niet meer bestaat. De Rijkspolitie in de aangrenzen de gemeenten en gemeentepolitie Venray zijn nu samen gegaan en vormen het politiedistrict Venray. Dit district omvat de basissen Venray, Horst en Gennep. Tot voor kort, aldus Mart, werkte de politie Venray met teams, welke elk een eigen wijk hadden. Met de totstandkoming van de nieuwe reorganisatie ver dwenen die teams. De reorganisatie had mede als doel, de politie dichter bij de bevolking te brengen. In dit kader gaat hij fungeren als aanspreekpunt voor de inwoners van de kerkdorpen, dus ook Oostrum. Zijn werkzaamheden zijn gericht op zaken of incidenten van structurele aard, welke aanpak behoeven, omdat het algemeen belang daarmee gediend is; zoals bij verkeersmaatregelen, welke ten algemene nutte genomen dienen te worden. Hij is eveneens aanspreekbaar met betrekking tot voortdurende overlast in een woonwijk, waarbij te denken valt aan crossende bromfietsers 5 secretariaat: Rosmolenweg 15807 EM Oostrum, tel. 04780 - 8 30 43

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 5