Jeugddivisie: Frank Jansen Rogier Peeters 3e divisie: Noud v.d. Mortel Bart Rouwette Erik Schuurmans Koen Hermans Sander Schuurmans 51 pnt. 1e prijs met promotie 50 pnt. 1e prijs 51,5 pnt. 1e prijs met promotie 49 pnt. 1 e prijs 48 pnt. 1e prijs 48 pnt. 1e prijs 45 pnt. 2e prijs Frank Jansen en Noud van de Mortel behaalden in hun divisie het hoogste aantal punten, waarvoor zij een beker in ontvangst mochten nemen. Tevens zijn zij uitgenodigd om op 17 april deel te nemen aan de Limburgse kam pioenschappen te Heel. Allen van harte proficiat met het bereikte resultaat. "Rommelmarkt" De Harmonie organiseert op 10 april a.s. voor de 4de keer een Rommel markt in het Parochiehuis. De opbrengst is bedoeld voor het aanschaffen van nieuwe muziekinstrumenten. Zaterdag 9 april 1994 komen we spullen ophalen. Voor een Rommelmarkt kun je natuurlijk van alles gebruiken. Met dingen die normaal bij de vuilnis gezet worden kunnen we echter niets doen. Het kost ons zelfs geld (stortingskosten) om ze weer kwijt te raken. Indien er mensen zijn die nu reeds spullen kwijt willen dan kan dat. U kunt ze bij Ser Kessels, Stationsweg 195, afgeven of een van de onderstaande telefoonnummers bellen. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de "Rommelmarktcommissie": M. Knelissen, tel. 8 51 42; H. Vermeulen, tel. 1 08 52; K. Op den Camp, tel. 8 13 10. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kerkdiensten O. L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 5-13 maart Zaterdag 13.30 u 19.00 u Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag 09.00 u Voor het Bruidspaar Teuws-van Casteren Gerrit Reintjes, Lucie Raedts, jaardienst Herman de Kleijn, Harrie Claessens, Lies Janssen-Wolters, overl ouders Janssen-Peeters, overl. ouders Haegens-van Lin, jaardienst Ties Joosten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Overl. ouders Jans-Verheggen Toon Thielen, Jan Cornelissen, jaardienst Antoon- Janssen, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie, Fien B roe ren-Kersten (Koor Harmony) Tot zekere intentie 4^ 4

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 4