Zondag 13 febr. Maandag 14 febr. Dinsdag 15 febr. Woensdag 16 febr. Agenda februari 25 febr. Serenade -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Zin in een nieuwe en zinvolle uitdaging! Nieuw Spraeland, centrum voor zwak zinnigenzorg is een dynamische organisatie. Voor een groot aantal be woners in de leefgemeenschap streven we een normale woonfunctie na, waarin allerlei zinvolle activiteiten kunnen plaatsvinden. Eén van die nieuwe activiteiten is 't opstarten van regelmatig zelf gaan koken. Tot nu toe werd vooral gebruik gemaakt van aangeleverde kant en klaar maaltijden. We zijn er echter van overtuigd dat 't zelf koken voor bewoners een nieuwe uitdaging is. Samen boodschappen doen en daarna fijn kokkerelen. We willen deze activiteit een tweetal keren per maand gaan opzetten! We zijn nu op zoek naar een aantal vrijwilligers welke ons 1 a 2 maal per maand willen helpen bij deze nieuwe activiteit. Bent U zo iemand die ons bij dit initiatief wilt ondersteunen. Neem voor eventuele inlichtingen contact op met René van Lieshout, tel. 04780 - 27926 (Nieuw Spraeland) of 04780 - 87148 (privé). -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 4 10.00 u. Eikenhofkapel carnavalsmis, daarna receptie jeugdprins. 14.11 u. Carnavalsoptocht Oostrum, verzamelen om 13.30 u. bij het gemeenschapshuis voor het afhalen van de prinsen (carnavalstenue). 14.11 u. Carnavalsoptocht Venray. Verzamelen om 14.00 u. bij startnummer 15 op de Langeweg tussen Kempweg en Kruitweg (carnavalstenue). Voor het exacte startnummer zie Peel en Maas. Eikenhofkapel Boerebrulluft. Geen repetities. nieuw spraeland

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 4