voorleggen en was het de uitgeslapen J. Janssen die scoorde, 1-0. Daarna volgden nog vele grote k(J)ansen maar het lukte niet deze te benutten. America trok de stand toch nog gelijk door een hard afstandschot. R. Ouden hoven kon helaas niet voorkomen dat de bal de doellijn passeerde. De eind stand 1-1 was gerechtvaardigd, gezien het vertoonde spel. Keith Rongen wil ik nog bedanken voor zijn grote inzet en goede spel. P.S. Prettige carnaval en R. het rook naar omkoping (smaakte zeker ook zo). Veteranen Uitslag zaterdag 5 februari VVO - Achates 0 - 2 Programma zaterdag 12 februari VVO - Resia aanvang 16.00 uur bijeenkomst 15.30 uur VVO - Achates was 'n wedstrijd in de lijn van de vorige wedstrijd. De eerste helft was voor Achates met enkele goede doelkansen voor deze ploeg. Wij konden alleen maar verdedigen en met counters wat lucht krijgen achterin. Na met 0-0 de rust in te zijn gegaan kwam Oostrum op inzet en conditie sterk terug en creërde zich talrijke kansen, maar Achates had het geluk mee en inzetten van Chris Hovens, Yep Verstegen, Herman Jeucken, Piet Fleur- kens misten allen hun doel. Oostrum bleef drukken en het was zoals het vaak gaat de tegenstander die met counters dit afstraft, en in korte tijd was het op die manier 0-2. Tevens de eindstand. Volgende week Well. Herman bedankt. Pierre Jeugd Uitslagen 5 februari Oostrum C1 - Montagnards C1 1-3 Helden A1 - Oostrum A1 7-2 RKMSV B1 - Oostrum B1 2-7 Mededeling vanuit het Bestuur: Onlangs zijn de kontrakten met de Hoofdtrainer Henk van Rhee en Hoofdjeugdtrainer Gerard van Stappershoef tot ieders tevredenheid met 1 jaar verlengd. FAIR PLAY Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen. 13 KNVB coaching in gedrag

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 13