Kopij senioren en veteranen: Kopij jeugd: Mgr. Hanssenstraat 12 Valkenkampstraat 20 De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Senioren Uitslagen zondag 6 februari Hegelsom 1 Kronenberg 1 Oostrum 3 HRC'27 3 Oostrum 5 S.V.E.B. 7 - Oostrum 1 - Oostrum 2 - Wittenhorst 6 - Oostrum 4 - America 5 - Oostrum 6 1 -1 2-2 afgelast 1 -0 1 -1 4-2 Verslagen: Hegelsom 1 - V.V. Oostrum 1:1-1 Voor het eerst sinds lange tijd kon er weer echt gevoetbald worden, leder een, waaronder veel Oostrumse supporters waren op dit duel afgekomen en zagen in de eerste helft een bij vlagen goed spelend Oostrum dat technisch een stuk beter was dan Hegelsom. Door de enorme inzet van Hegelsom ont stond er een spannende pot. De ruststand was 0-0. Echt veel kansen waren er niet geweest. Na de thee eenzelfde beeld. Echter na 60 minuten scoorde Hegelsom heel verrassend. De bal werd door de verdediging tegen een Hegelsombeen geschoten en tot ieders verbazing rolde de bal in het net. De gelijkmaker was al even verrassend. In de 81e minuut kreeg Sjek Wilmsen een duw in het strafschopgebied en vervolgens pakte een Hegelsomver- dediger de bal met de handen op. Marcel Litjens scoorde beheerst 1 -1In r het veld werd het onrustig mede omdat de scheidsrechter tegen beide par tijen onbegrijpelijk beslissingen nam. Zo was het juist geweest om 2 penal ty's te geven aan beide kanten, maar het fluitsignaal bleef uit. Met nog 8 mi nuten voor de boeg floot hij voor het einde. Al met al een terechte uitslag waar beide elftallen tevreden mee konden zijn. Oostrum 5 - America 5:1 -1 (0 - 0) In deze sportieve wedstrijd stond strijd en inzet voorop. Het eerste kwartier was voor America, maar doelman K. Rongen behoedde Oostrum voor een achterstand. Daarna nam Oostrum het initiatief over en creërde enkele goede kansen, maar kon niet scoren. Rust 0 - 0. Na de rust een flitsend Oos trum uit de startblokken. In de 49e minuut mocht M. Linders tot 2x toe de bal 12

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 12