OoST^uM J Zoterdag 5 februari: Receptie Prins Jan III (Jan Verheijen) in het Gemeenschapshuis. Aanvang: 20.11 uur. De muziek op deze receptie-avond is in vertrouwde handen van de Eikenhofkapel en Joekskapel Ut Göt. Zaterdag 5 februari: Aanbieding Vastelaoveskrant "De Karklingel" en verkoop van jeugd-kiender- en peuterkaartjes voor de diverse bals. Vanaf 12.00 uur klopt de Raad van Elf, Prins, Nar en Bestuur bij u aan. Bent u niet thuis en u wilt alsnog in het bezit komen van kaartjes en de krant dan is dit mogelijk op het adres: Randenrade 50. Vastelaoveskrant: Ook dit jaar heeft de redaktie weer ge zorgd voor een uitstekende krant. Deze krant, waarvan de drukkosten per stuk ruim 5,- bedragen, met alle wetens waardigheden op het gebied van de vastelaovend in ons dorp mag u beslist niet missen. Jeugd-kiender en peuterkaartjes: Jeugdkaartjes zijn geldig op de carnavalsbals (zaterdag-zondag- en maandag avond) en de boerebruiloft op dinsdagmiddag. Deze bals in zaal van Dijk zijn toegankelijk voor de jeugd vanaf groep 7 basisschool of vergelijkbare leeftijd. Kosten 9,-. Kiender- en peuterbals op de maandagmorgen in zaal van Dijk en dinsdagmorgen in het Gemeenschapshuis (met traktatie). Kosten 4,-. Carnavalsvlaggen: Wilt u met carnaval vlaggen met "de Karklingelvlag" neem dan gerust kontakt op met Wim Nielen tel. 8 25 69. Liedjesmiddag: De cassettes van de laatst gehouden liedjesmiddag zijn nog beperkt voorhanden en zijn verkrijgbaar bij de Residentie het A.M.C., café van Dijk en op het adres Geeststraat 4. Boerebruiloft: Entree kaartjes zijn vanaf heden verkrijgbaar op het adres Randenrade 50 - kosten 5,- p.p. Leden hebben gratis entree maar moeten wel in het bezit zijn van een entree-bewijs. 9 STRUM O O

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 9