een vonk van Zijn liefde. Zij willen hun kind door het doopsel heel dicht bren gen bij de Bron van het echte, ware leven. Wien en Anita, van harte proficiat met de vervulling van jullie droomwens, met de geboorte van jullie eerste kind, jullie dochter Elma. Omgeef jullie kind met warmte, liefde en goedheid, met zorg; neem daar de tijd voor, geniet van jullie kind. De eerste jaren zijn immers momenten die voorbij zijn eer je het weet endie nooit meer terugkomen. Moge Elma voor jullie een blij vende vreugde zijn en moge Elma zelf een heerlijke, gelukkige toekomst tegemoet gaan temidden van jullie. Uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Carnavalsbal Ador Beste kinderen van Ador, Carnaval komt er weer aan! Vrijdag 11 februari is het weer zover, dan hou den we ons jaarlijkse carnavalsbal. Je mag een vriendje of vriendinnetje meebrengen. We beginnen om half 7 en stoppen om 8 uur. De muziek wordt verzorgd door 't Göt met Gradje. Natuurlijk komen Prins Roy I, Vorst Jip, Nar Alex en de Raad van Elf op bezoek. Natuurlijk kun je drinken en wat lekkers kopen. Groetjes en tot vrijdag 11 februari, half 7. Bestuur en leiding Ador -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- ^K^arnavalsmiddag 55-plussers Op donderdag 10 februari om 14.00 uur in het Gemeenschapshuis wordt een gezellige middag georganiseerd voor alle ouderen in de sfeer van carnaval. Met muziek van het Seniorenorkest, conferences van Bert Arts en Albert Camps, liedjes door Mirjam Arts en medewerking van de Volksdansgroep onder leiding van Nettie Jeuken, wordt het zeker de moeite waard om dat mee te maken. Als bijdrage in de kosten wordt 5,- per persoon gevraagd, waarvoor u dan gratis koffie en koek ontvangt. De komende week wordt de contributie 1994 bij de leden van de KBO opgehaald. U kunt betalen door het tekenen van een bankopdracht of contant. Het bedrag aan contributie is ge handhaafd op 15,- p.p. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. U kunt zich aanmelden bij een van de bestuursleden of bij de secretaris. KBO -OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VAN OUDEREN 7 K nieuws

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 7