limburgse vrouwenbeweging Dinsdag 8 februari, 20.00 uur gemeenschapshuis. Voorlichtingsavond over verzekeringen door het Bureau Voorlichting Verzekering. Verzekeringen? Voor veel mensen nou niet een aansprekend onderwerp, maar het is toch wel handig om er wat over te weten. Want ben je wel ver zekerd als je in de auto van de buren rijdt, en moeten studerende kinderen zelf een aansprakelijkheidsverzekering hebben? Loopt je reisverzekering eigenlijk door als je door een vliegtuigvertraging twee dagen langer wegblijft? En valt de fiets in het schuurtje onder de inboedelverzekering? Bureau Voorlichting Verzekering probeert daarom op een zo aantrekkelijk mogelijke manier voorlichting te geven over verzekeringen. Voor alle duidelijkheid: Bureau Voorlichting Verzekering is onderdeel van het Verbond van Verzekeraars, de overkoepelende organisatie van verzeke ringsmaatschappijen in Nederland. Deze voorlichting zal worden gegeven in de vorm van een lezing, video, brochures en een spel. Op deze avond wordt ook uw partner uitgenodigd. Leesclub Het ligt in de bedoeling, bij voldoende belangstelling, te starten met een lees club. Een keer per twee maanden wordt een literair, Nederlands of vertaald, boek gelezen en daarna besproken. Verdere bijzonderheden worden met de toekomstige deelnemers nader uitgewerkt. Voor deelname opgeven bij B. Direks, tel. 8 10 96 vóór 11 februari a.s. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda 05 febr. H. Mis Aide Beek 05 febr. Optreden in Beukenrode Aostrumse Zangkompeneej 05 febr. Receptie prins???? 07 febr. Carnavalsconcert door de Harmonie 08 febr. Dorpsraad-Werkcomité 08 febr. Voorlichting verzekering LVB 10 febr. Afsl. vergadering Raad van Elf-A.M.C. 4 ^Peslote^

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 4