vele vrijwilligers is het Sinterklaasfeest en de Kerstactie goed verlopen. Op 2 maart a.s. zal tegelijk met de gemeenteraadsverkiezingen weer een enquete gehouden worden over de plaats van het Kermisterrein. Er wordt hard gewerkt om toch een toegang vanuit Oostrum-zuid naar het station te krij gen. Gegarandeerd wordt echter niets. Gesprekken hierover zijn gaande zowel met de NS als met de gemeente Venray. M. Wilms -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- OOSTRUM HARMONIE Zaterdag 5 februari Zondag 6 februari Maandag 7 februari Woensdag 9 februari ^Donderdag 10 februari 10.00 u. Oud papier ophalen. Papierophalers: J. Custers, A. Joosten, S. Kessels, T. Kessels, A. Linders, G. Linders, R. Mulder, R. Gommans, M. Pluk, E. van de Venne, G. Volleberg, P. Bom, L. Versteegen. 10.45 u. Geluidsrepetitie Carnavalsconcert voor orkest en tamboerkorps. 20.00 u. Carnavalsconcert. Orkest/tamboerkorps uiterlijk aanwezig zijn om 19.45 u. in carnavalstenue. Opbouw van instrumentarium dient om 19.45 u. gereed te zijn. Repetitie leerlingen tamboerkorps. Repetitie tamboerkorps. Bestuursvergadering. 18.30 u. 19.30 u. 20.15 u. De IVM-leerlingen, leerlingen muziekschool en de leerlingen van het tamboerkorps kunnen naar de repetitie van het carnavalsconcert komen luisteren op zondag 6 februari om 10.45 u. in het gemeenschapshuis. Agenda februari 13 februari Carnavalsoptocht Oostrum 14 februari Carnavalsoptocht Venray 25 februari Serenade -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 3 OPGERICHT

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 3