Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 29 januari Zaterdag 6 februari 19.00 u. Jac. v.d. Munckhof, Jeu Arts, Ties Joosten, Gerrit Rutten, Harrie Stevens, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Zondag 08.30 u. Jaardienst Jan v.d. Berg, overl. ouders Jans-Ver- heggen 10.00 u. Overl. ouders Hendriks-Geurts, Herman Verheijen, Toon Muller, Peter Haans, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie. (Gem. koor met volks zang.) Tot bijzondere intentie. Tot intentie v.d. familie T. Feest van Maria Lichtmis. Voor Priesterroepingen. Gest. jaardienst Frans Poels en echtgenote. Eerste vrijdag van de maand. Tot bijzondere intentie en uit dankbaarheid. Martin Moorrees en Wim Versleijen, jaardienst Nel v.d. Berg-Linskens, Harrie Claessens, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Misdienaars beurten Zaterdag 19.00 u. Iris van Dijk, Linda v.d. Wielen, Maike Koch, Fieke Basten. Zondag 08.30 u. Erik Schuurmans, Ralph Kessels, Maurice van Mill, Paul van Haeren. 10.00 u. Maud Kessels, Maud Lepsi, Susan Janssen, Annet Jeucken. Zaterdag a.s. - 29 januari - Gezinsmis, met als Thema: Maria Lichtmis. Maria Lichtmis Woensdag feest van Maria Lichtmis. Vandaag gaan wij de kaarsen wijden. Wij doen dat omdat kaarsen voor ons symbool zijn van het heilige, van ons verlangen naar licht en warmte en geborgenheid, symbool ook van ons toegewijd zijn aan het goede, aan God, aan Jezus en aan Maria die in het evangelie haar kind toewijdde aan God, opdat hij een licht zou zijn voor alle volkeren, zoals we straks de oude Simeon horen zeggen. Wat het ontsteken van een kaars betreft, hoorde ik een kind zeggen dat moeder hem had verteld dat je niet zomaar een kaars kunt opsteken: als je er zélf niets aan 6

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 6