Agenda februari 05 febr. Oud papier ophalen 06 febr. Repetitie Carnavalsconcert 07 febr. Carnavalsconcert 10 febr. Bestuursvergadering 3 febr. Carnavalsoptocht Oostrum 14 febr. Carnavalsoptocht Venray Carnavalsconcert 1994 Reserveert U nu alvast maandag 7 februari a.s.ü Dan biedt de harmonie U voor de 6e keer het inmiddels traditionele carnavalsconcert aan. De harmonie heeft met dit initiatief in de voorgaande jaren groot succes geboekt. Er wordt ook nu weer een programma geboden bestaande uit muziek met een "knipoog" gelardeerd met leuke sketches. Deze combinatie slaat heel goed aan bij het publiek en trekt telkens weer een bomvolle zaal. De harmonie heeft de formule niet veranderd en probeert het succes uit voorgaande jaren elk jaar weer te overtreffen. Het programma voor dit jaar is deels gevuld met traditionele blaasmuziek alsmede met eigentijdse toppers die bekend zijn van radio en TV. Het tweede deel wordt ondermeer gevuld met zuid amerikaanse muziek en is mede mogelijk dankzij onze voortreffelijke drumband. In het derde deel worden, naast vrolijke blaasmuziek nog enkele nummers vertolkt van de Boertjes van Buutt'en. Ouderen zullen deze zeker herkennen. Ook bekende meezingers staan op het programma. Daarnaast treden onze gasten Joekskapel 't Göt op met ondermeer de winnende carnavalsschlager van dit jaar. Tijdens het gehele programma wordt de muziek ondersteund en "aange kleed" met verschillende acts en humoristische optredens welke worden uitgevoerd door leden van de harmonie en drumband. U kunt zeker zijn van een zeer plezierige en humoristische avond. Het programma wordt verzorgd door het groot orkest van onze harmonie en de drumband en als gasten Joekskapel 't Göt. Nogmaals, reserveert U deze avond, de entree is gratis, maar kom op tijd want het belooft druk te worden. De avond duurt van 20.00 tot ca. 22.45 uur en vindt plaats in het Gemeenschapshuis. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 3