Tennisvrienden (vriendinnen) van T.C. Oostrum. De feestdagen zijn voorbij, de carnaval staat voor de deur en hiermede komt ook de lente weer in zicht. Met het oog op de zomer gericht moeten de pondjes die bij veel leden hebben toegenomen weer verdwijnen. De stramme benen worden weer soepel gemaakt. Het wordt dus weer voor de meesten van ons tijd om het tennisracket weer ter hand te nemen. Als eerste aanzet hiertoe heeft de toernooicommissie een indoor toernooi gepland, voor zowel senioren als junioren leden. ^>Het toernooi is gepland op Zondag 13 Maart en word gehouden in de Schaapskooi te Venray. Verdere informatie voor dit toernooi wordt gepubliceerd in het Oostrum's weekblad van 10 febr. met als mogelijk een herinnering op 24 febr. Noteer deze datum alvast in Uw agenda. Ook het volgende zou ik even onder Uw aandacht willen brengen; Op dinsdag 15 maart houden wij onze jaarvergadering. Er zijn enkele be langrijke punten die de aandacht vragen. Het bestuur hoopt dan ook dat veel leden deze vergadering zullen bezoeken. Mochten er leden zijn die om welke reden dan ook, hun lidmaatschap wen sen te beëindigen met ingang van het komende seizoen, neem dan even de moeite per omgaande ondergetekende hiervan in kennis te stellen. Het bespaart de vereniging onnodige administratiekosten en tijd. Nieuwe leden zijn uiteraard van harte welkom. Namens het bestuur U een sportief en gezellig tennisjaar toegewenst. Fr. Schelbergen Adm. Mgr. Hanssenstr. 35 5807 BA Oostrum tel.:8 19 67. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- buurtvereniging stationsweg/westerthienweg vriendschap door samenwerking correspondentieadres: westerthienweg 7 Jaarvergadering Donderdag 3 februari a.s. Gemeenschapshuis 20.00 uur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 11 TENNISVERENIGING OOSTRUM A

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 11