Wegens succes geprolongeerd! Het is alweer een jaar geleden dat Nieuw Spraeland voor het eerst een kerstmarkt organiseerde. Een bijzonder sfeervolle en druk bezochte markt was dat. Binnen de kring van licht en warmte beleefden mensen een ware 'Anton Pieck' kerstsfeer. Daarom dit jaar weer zo'n kerstmarkt, met kraam pjes vol snuisterijen, kerstdecoraties, boomversieringen, kaarten, kerst groepen, kaarsen etc. Dat alles gemaakt door o.a. bewoners van Nieuw Spraeland. Ook de mensen van de Dagopvangcentra Voor Ouderen (DVO's): de Pannesjob, Baersdonck en Op de Beek van de Stichting Zorg verlening voor Gehandicapten (ZVG) in Venlo, zijn van de partij. De nostal gische arresiee rijdt af en aan. De grootste attractie van de markt is de kerst stal. Een stal met 'levende beelden'. Jozef, Maria en het Kindeke. In en om ^)de stal lopen allerlei dieren. Warmte, licht en de geur van de stal. Een koor f zingt kerstliedjes en een draaiorgel zorgt voor de vrolijke noot. Voor hongeri- gen en dorstigen worden pannekoekjes, glühwein en warme chocolademelk geserveerd. Uiteraard tegen een geringe vergoeding. Ingrediënten genoeg voor een romantische kerstmarkt. Buiten de medewerkers van Nieuw Spraeland en de DVO's van de ZVG, verzorgt de MLK-school De Essel kerstversieringen in De Kunst. De Wereld winkel biedt haar koopwaar aan in een van de kraampjes en schenkt gratis een kopje 'Max Havelaar'-koffie. Het belooft weer een gezellige drukte te worden op 13 december. De bewo ners en medewerkers van Nieuw Spraeland heten iedereen van harte wel kom op deze kerstmarkt 1993. Voor de redactie: Inlichtingen: Els Savelsberg, Public Relations Nieuw Spraeland tel. 04780 - 2 79 35, fax 04780 - 2 79 91 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o *1 Denk aan het afhalen van de entree kaartjes voor de zitting. Dit is mogelijk tot en met 11 december a.s. op het adres Randenrade 50. 9 Leden c.v. "De Karklingel"

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 9