"Vastelaovesmernt" In Leunen Op zondag 12 december a.s. organiseert de Venrayse Vorstenraad voor de derde achtereenvolgende keer een gezellige "vastelaovesmernt" in het ge meenschapshuis "de Brink" in Leunen. Op de vastelaovesmernt kan een ieder die iets wil kopen of verkopen op het gebied van carnavalsartikelen en -kleding terecht. Te denken valt daarbij onder andere aan kostuums, mas kers, dekoraties, muziekinstrumenten, praalwagens. Voor vaak zeer aantrek kelijke prijzen kunt u zich voor de komende dolle dagen in een bijna nieuw jasje steken. Onze ervaring is inmiddels dat de vraag naar carnavalskleding voor kinderen bijzonder groot is. Indien u liever niet zelf in een kraam staat kan de verkoop via de organisatie verlopen. U kunt dan uw verkoopwaar (maximaal vijf artikelen) op de markt dag vanaf 12.00 uur inleveren. Het is ook mogelijk grote stukken met behulp van fotomateriaal of ter plaatse aan te bieden. In dat geval wordt u verzocht zich eerst in verbinding te stellen met de organisatie (tel. 04780 - 8 40 79). De enige echte oergezellige vastelaovesmernt in Noord-Limburg begint om 12.30 uur. Naast kijk-, koop- en verkoopplezier kunt u alvast het carnavals sfeertje proeven met optredens van twee joekskapellen. Voor een drankje en hapje is gezorgd. Graag tot 12 december in de Brink in Leunen! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- in pot, met kluit, gezaagd. Servische Sparren, Blauwsparren, Abies Nordmaniana, Abies Koreana, Picea glauca Conica. Zeer ruime keuze. Diverse maten. Verkoop tot 20.00 uur. Gratis kerstgroen. Sierteeltkwekerij "Oostrum" J. Weijs Stationsweg 175 - Oostrum - Tel. 04780 - 8 16 56 20 Kerstbomen

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 20