Op dinsdag 21 december vieren wij weer Kerstmis. Dit jaar gaan we met z'n allen gourmetten. Dit alles uiteraard in Kerstsfeer. De eigen bijdrage voor deze avond is f 10,-. Vindt u het leuk om samen met ons Kerstmis te vieren kunt u zich t/m woensdag 8 december opgeven bij Miets Ghielen. tel. nr. 1 04 43. Het bestuur. Toneelvereniging de Vlasbloem. Het afgelopen weekeinde hebben wij nog een toneeluitvoering gegeven in het gemeenschapshuis van Oostrum. Dit in plaats van een uitvoering in de Venrayse schouwburg. Gezien het aantal mensen, de zaal was vol, mogen we wel zeggen dat deze avond bijzonder goed geslaagd is, en zeer zeker voor herhaling vatbaar de komende jaren. Bij deze willen wij het publiek bedanken voor hun aanwezigheid, hun lachsalvo's en het applaus. Het was fantastisch! Bedankt! Jack P.: jij ook bedankt! Groetjes Toneelverenigimg De Vlasbloem, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- A.s. Donderdag 2 december 1993 oliebollenaktie. Deze avond gaan onze leden lopen Of U nog oliebollen van hen wilt kopen. Rabobank Oostrum. Ofschoon er ruim bekendheid is gegeven aan de wijziging van ons telefoon nummer blijkt uit reakties van cliënten dat men vergeten heeft het gewijzigde telefoonnummer te noteren. Vandaar dat wij nogmaals hiervoor uw aandacht vragen. Het kantoor van de Rabobank in Oostrum is telefonisch te bereiken onder nummer 04780 - 8 30 00; u krijgt dan de telefoniste die u op verzoek meteen doorverbindt met kantoor te Oostrum. Rabobank In tegenstelling tot andere jaren wordt de maandkalender van de Rabobank niet huis aan huis bezorgd. In de bankhal kunt U zolang de voorraad strekt een gratis kalender meenemen. Dat geldt eveneens voor de zakagenda's. Hiihobiinl: fZJ 7 NOBEL - NIEUWS.

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 7