Donderdag 9 december 20.15 u. Bestuursvergadering Agenda december 24 dec. Kerstconcert Geslaagden Muziekschool A-diploma Bianca Janssen, dwarsfluit Maud Kessels, hobo Fieke Basten, saxofoon Noud van de Mortel, tamboer, geslaagd met lof C-diploma Frank van de Boogaard, saxofoon B-diploma Saskia Janssen, trompet Mariska van Dinther, klarinet Boenma Oostveen, tamboer Van harte gefeliciteerd met de bereikte resultaten. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 4-12 december Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Gest. jaardienst Antoon en Wilhelmina Verheijen, Toon Muller, overl. familie Fleurkens-Broeks, Harrie Claessens, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Tweede zondag van de advent Overl. ouders Jans-Verheggen, Antoon Janssen Gest. jaardienst Leonard Maas en Maria Martens, jaardienst Lies Janssen-Wolters, Piet Direks, gest. jaardienst Wilhelmina Jeuken en ouders, Fien Broeren-Kersten, Johanna Baltussen-Peeters, Herman de Kleijn, overl. ouders Haegens-van Lin, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony) Overl. familie Thielen-Steeghs Gest. jaardienst overl. familie Claessens-Drabbels Voor onze gezinnen dat ze behouden mogen blijven voor het geloof Voor priesterroepingen Piet Fleurkens Gest. jaardienst Hubertus Janssen en Wilhelmina van Dijk, Leo Coppens (namens de buurt), overl. ouders Graat-Verhaag, overl. ouders Moorrees- Custers, uit dankbaarheid, overl. ouders v.d. Boog aard-van Vugt en moeder van Asseldonk, Giel 3 HARMONIE unvaun» oOOSTRUM rm

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 3