ontdekken zij immers achter dit alles - achter het kind - het persoonlijke gelaat van de Gever van dit nieuwe leven. Als gelovige ouders durven ze daarom zeggen: "God heeft aan dit kind gedacht. God bemint dit kind. Hij heeft dit leven gewild en het bestemd voor het volle geluk. Maar ook: "God vertrouwt dit nieuwe, broze leven aan onze mensenhanden toe. Hij legt de toekomst van dit kind in onze handen". Daarom willen zij dit gevoel van dankbaarheid en verantwoordelijkheid uitdrukken tegenover God door hun kind ten doop te houden. Onze krachten zijn immers beperkt. Wij kunnen nooit wat Christus kan. Wij mogen je op weg naar Hem voorlopig begeleiden gaan. Een heerlijke, maar geen gemakkelijke taak in deze tijd. Jan en Magda mogen jullie daarin met veel vreugde slagen. Jan en Magda, van harte proficiat met dit heerlijke wonder voor jullie, met de geboorte van jullie tweede kind, met Jacqueline. Mogen jullie veel vreugde beleven aan Jacqueline en moge zij jullie veel vreugde bezorgen. Uw pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Nieuws van de basisschool De komende 2 weken hebben we in de groepen 1 en 2 het projekt: "Sinter klaas". Vol spanning kijken de kinderen uit naar de dag dat de Sint in ons land aan zal komen. De volgende woorden en begrippen zullen aan de orde komen: Boot - kasteel - pietenhuis - speelgoed. Het uiterlijk van Sint - Piet en het paard. We denken hierbij aan woorden zoals: tabberd - staf - mijter - roe - schimmel - manen etc. Ook het rijmen komt natuurlijk bij dit projekt extra aan de orde. We leren de kinderen het volgende versje: Sinterklaas moet naar de kapper Voor een goede permanent Want je moet heel netjes wezen Als je zo belangrijk bent "Eerst maar wassen" zegt de kapper Dan de rollers in uw haar Eventjes onder de droogkap Borstelen, kammen, dat is klaar "Nu uw baard nog even wassen" "Met de föhn, droog ik die wel" "U betaalt met pepernoten?" Mmmmmmmm. dat is lekker! Dank u wel

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 5