15 nov. Algemene ledenvergadering. 21 nov. Caecilia en reünie 28 nov. Intocht St. Nicolaas. Donateursaktie. Op zaterdag 30 oktober wordt de jaarlijkse donateursaktie gehouden t.b.v. de harmonie. De minimumbijdrage als donateur is net als vorig jaar 10,-. De donateurs en de leden van de harmonie hebben vrije toegang tot de concert- en toneelavonden op 7 en 8 november a.s. die in samenwerking met de toneelvereniging de Vlasbloem georganiseerd worden (een donateurskaart geeft toegang voor 2 personen.) De entreeprijs voor niet- leden of niet-donateurs bedraagt op die avonden 6,- per persoon. Ook als geen donateur wilt worden van de harmonie is elke bijdrage welkom. Met Uw bijdrage ondersteunt U de Oostrumse harmonie en wij hopen dan ook met Uw medewerking op een geslaagde donateursaktie op zaterdag 30 oktober a.s. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kerkdiensten O. L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 23 - 31 oktober Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag Dinsdag Woensdag 09.00 u 09.00 u 09.00 u 19.00 u Sjang Joosten, Maria Joosten-Camps, Chrit Broek mans, uit dankbaarheid, Theodora van Arsen-Loonen, Toon Muller (namens de Ooster-Thienweg), Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Overl. ouders Jans-Verheggen. Overl. ouders Jeuken-Verhulsdonk en Gerda Janssen, Peter Haans, zes wekendienst Martien Vermeulen, jaardienst Piet van Hout, Tienie Valckx-Hoex en overl. familie, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. (Gem. koor met Volkszang.) Hanneke van Arsen-van Soest. Sjang Joosten, Herman de Kleijn. Piet Direks. Plechtig lof met rozenkransgebed. (Gregoriaans koor onder leiding van Wim Snijders). Donderdag 09.00 u. Gest. jaardienst Lamberdina Derks. Gest. jaardienst Hubertus Jenneskens. Voor de bedevaartgangers van de Vredeskerk. 19.00 u. Pierre Jacobs, Gerrit Rutten. (Koor Cantabile uit Loonen). Vrijdag Zaterdag 09.00 u 08.30 u 3

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 3