IVO 10-Oostrum 5 4-O (2-0). Oostrum liep in Velden tegen een geflatteerde nederlaag op. IVO begon zeer sterk en opende al na 10 min. de score 1 - 0. Deze klap kwam hard aan. Na een twintigtal minuten herstelde Oostrum zich en begon beter te voetballen. Kansen kreeg Oostrum ook, maar het ontbrak aan het nodige geluk. IVO sprong beter met de kansen om. In de 38e minuut werd vanaf de 16 meter goed ingeschoten en doelman R. Oudenhoven was kansloos. 2 - 0. Rust. Na de rust hetzelfde beeld, Oostrum viel aan. IVO counterde. De technische leiding, Cornelissen/Raijmaekers, greep in en bracht J. Camps voor R. Versleijen. Dit bracht iets meer kracht in de aanvallen, maar ook verbale kracht (al na 2 minuten het bekende woord van hem). Oostrum voerde de druk wel op maar werd door de messcherpe counters mentaal genekt. 3-0 En 4-0 was het logische gevolg. Een harde klap die men niet meer te boven kwam. "Olga". Veteranen Uitslag zaterdag 16 - 10 - 1993. Wanssum - VVO 4 - 2. Programma zaterdag 23 - 10 - 1993. Beekse Boys - VVO aanvang 16.00 uur, bijeenkomst/vertrek 15.00 uur. Wanssum - VVO 4 - 2 Wanssum - VVO begon 't zelfde als de vorige week. Na 10 minuten stonden we door verdedigingsfouten met 3 - 0 achter. Ons door blessures en afmeldingen geteisterde team, aangevuld met Marcel en Luc, schrok wakker en ging weer voetballen, wat al gauw door Marcel die alleen voor de Wanssumse keeper kwam en 3 - 1 maakte. We kregen nog enkele kansen voor rust maar het bleef 3 - 1In de tweede helft weer 'n goed voetballend Oostrum waarin Peter v.d. Burgt vanuit 'n corner in één keer scoorde, 3 - 2. Wanssum kwam zelden meer op de helft van Oostrum en het leek er sterk op dat het 3 - 3 zou worden, maar zoals het vaak gaat scoort de tegenpartij en dat gebeurde ook nu. Eindstand 4 - 2. Hopende dat we wat nieuwe spelers kunnen aantrekken zien we uit naar volgende week tegen de Beekse Boys. (U bent welkom). P.S. U kunt zich aanmelden via Joop Bus. Pierre. Jeugdvoetbal. Uitslagen 16 oktober. Oostrum A1 - Quick Boys A1 2-4. Oostrum B1 - Reuver B1 2-7. 10

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 10