limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Donderdag 28 oktober 20.00 uur, gemeenschapshuis Bloemcollages maken o.l.v. Mevr. R. van den Boogaard. Gaarne pincet en klein schaartje meebrengen. Opgave tot 19 oktober bij B. Direks, tel. 8 10 96. De kosten bedragen 2,- per persoon voor het mate riaal- L.V.B. Kring Venray Thema-avond "Vrouwen woonomgeving", maandag 18 oktober, 20.00 uur, de Ruif Oirlo. Gastspreker is dhr. de Jong, direkteur van de Woningbouwvereniging Noord Limburg. In zijn inleiding komen de volgende punten aan de orde: - Wat doet de Woningbouwvereniging precies? - Welke woonvormen waren er vroeger? - Hoe zien de huidige woonvormen/situaties eruit? - Welke invloed kan de inspraak van vrouwen hebben o.a. op het gebied van woonomgeving b.v. sociale veiligheid? Ook zal er een videofilm "Goed wonen is beter leven" getoond worden. Tijdens de tweede helft van de avond kan men in discussie gaan met dhr. de Jong. Kosten 2,50 p.p. inclusief koffie. Cursus "Wegwijs in Gemeentepolitiek 02 november 09 november 19.30 uur: ontvangst cursisten. 20.00 uur :de programma's van de vijf politieke partijen in de gemeenteraad t.w. CDA, PvdA, Samenwerking, VVD, vdVorle: - uitgangspunten van de partij - onderdeel uit het programma Toelichting door de vijf politieke partijen die in de ge meenteraad Venray vertegenwoordigd zijn. Allemans Café Oostrum 20.00 uur: De persoonlijke ervaringen van vrouwen die al in de politiek aktief zijn door: Mevr. Koster-Maris, CDA; Mevr. T. Kemmelings- Verheyen, PvdA; Mevr. Roling-Scholten, Samenwerking; Mevr. L. Cals, VVD; Mevr. Janssen-Baur, fraktie van de Vorle. Allemans Café Oostrum. 7

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 7