iets van hun eigen spaarpotje daarin te doen voor kinderen in de Missie. En we hebben daarvoor gekozen: de ongelukkige arme kinderen van onze Oos- trumse Zuster Truus Lemmens die zo geweldig goed werk doet in Pakistan. Het is goed dat kinderen nu reeds bijgebracht wordt om iets van onszelf af te staan aan hen die zoveel mooie, goede en noodzakelijke dingen die wijzelf hebben, moeten missen. Wij hopen zaterdag in de Gezinsmis van 19.00 uur vele kinderen te mogen verwelkomen; zij kunnen dan onder de offerande hun envelopje naar het altaar brengen als hun gave. Collecte voor de Missie In dit weekend in alle H. Missen collecte voor de Missie. Ook deze is bestemd voor Zuster Truus Lemmens. Attentie! Vanaf zaterdag zijn de H. Missen weer in onze eigen kerk. Hartelijk dank! Op de eerste plaats hartelijk dank aan de rector van Pascalis die z'n volle dige en hartelijke medewerking heeft verleend om in de mooie kapel van Pascalis gedurende vier weken onze kerkdiensten te laten plaatsvinden. Ook hartelijk dank aan de velen die ondanks regen en wind naar Pascalis zijn blij ven komen voor de Eucharistievieringen. De goede opkomst ieder weekend heeft ons goed gedaan. Uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Na de herfstvakantie verandert de tijd en soms de dag van je Ador-groep. Kijk hieronder wanneer en hoe laat je Ador hebt. Als je vragen hebt of je wilt bij Ador komen dan kun je Nel Vollenberg bellen tel. 8 91 67. Groep 3: maandag 16.45 -17.45 uur Leiding: Tiny, Inge L., Maaike, Hanneke. Groep 4: donderdag 17.15 -18.15 uur Leiding: Annemie, Mariska, Nicole, Marieke. Groep 5: maandag 18.30 - 19.30 uur Leiding: Anneke, Gerda, Hilde, Yvonne. Groep 6, 7, 8: donderdag 19.45 - 20.00 uur Leiding: Sanne, Esther, Inge K., Tielke. Met vriendelijke groeten, Bestuur Leiding Ador -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- nieuws Kinderen van Ador, K

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 4