Kerkdiensten O.L.Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 9-17 oktober. Zaterdag 19.00 u. H. Mis op Pascalis. Overl. ouders van Soest-van Veghel, Leo Coppens (namens de buurt), overl. ouders Sikes-Rutten, overl. familie Madou-v.d. Eisen, Gerrit Hermsen en overl. familie Hermsen-ten Haaf. Zondag 09.30 u. H. Mis op Pascalis. Overl. ouders Jans-Verheggen, gest. jaardienst Jan Zegers en Johanna Camps (Gem. koor). Hanneke van Arsen-van Soest. Ter ere van O.L.Vrouw. ^Maandag 'Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 19.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 13.30 u. Tot zekere intentie. Plechtig Lof met Rozenkransgebed (Gem. koor) Voor 'n zieke. Gest. jaardienst Toon van Cuijck. Uit dankbaarheid bij 25 j. Huwelijk Camps-Custers (Gem. koor). 19.00 u. Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus. Bert Egelmeers, Martien Moorrees (namens de buurt). Martien Moorrees, overl. ouders Graat-Verhaag, Herman Verheijen, Huub Vande Venne, Toon Thielen, Nel v.d. Berg-Linskens, Ties Joosten, Gerrit Rutten, Herman de Kleijn, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, jaardienst Piet Janssen en overl. familie. (Koor Harmony). Misdienaarsbeurten. Zaterdag 19.00 u. Lizette Janssen, Gwenda Nielen, Linda Stammen, (om half zeven op de pastorie zijn). Zondag 09.30 u. Susan Janssen, Maud Lepsi, Maud Kessels, (om 9. uur op de pastorie zijn). Woensdag 19.00 u. Judith Philipsen, Susan Frederix. Grote schoonmaakbeurt kerk. 'n Dringende oproep aan alle vrijwilligsters! Willen we vanaf zaterdag 16 oktober alle diensten weer in onze kerk laten plaats vinden, dan heeft onze kerk nog 'n grote poets nodig. Vanwege de 5

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 5