Samenvatting van de notulen van de vergadering van 7 september j.l. Een commissie heeft zich beziggehouden met de verkeersveiligheid in Oostrum. Zowel argumenten als adviezen zijn op een rijtje gezet. Dit zal aan de gemeente worden overgelegd. De toegang van Oostrum-Zuid naar het station zal nogmaals onder de aandacht worden gebracht van de gemeente Venray en de N.S. Bij de Watermolen zijn klinkers uit de bestrating gehaald. De dader(s) lieten weer geen kaartje achter. Ook werd weer aandacht gevraagd voor de over last van hondepoep op het troittoir van de Oosterthienweg langs de lijn naar de Mgr. Hanssenstraat. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- HARMONIE OOSTRUM Zaterdag 9 oktober Maandag 11 oktober Woensdag 13 oktober Donderdag 14 oktober 19.45 u. 19.00 u. 20.00 u. 18.30 u. 19.30 u. 20.15 u. Spokentocht. Repetitie leerlingenorkest. Repetitie orkest. Repetitie leerlingen tamboerkorps Repetitie tamboerkorps. Bestuursvergadering. Agenda oktober: 16 oktober Optreden Eikenhofkapel in Witlich 24 oktober Kapellenfestival 30 oktober Donateursaktie #8*31 oktober Allerzielenviering Spokentocht. Zaterdag 9 oktober gaan we samen met fanfare Wilona uit Helenaveen op spokentocht. ledereen die meedoet aan de tocht wordt om 19.45 u. verwacht in het gemeenschapshuis te Wanssum. Daar wordt de groepsindeling bekend gemaakt en vanaf 20.15 u. vertrekt er om de 4 minuten een groep. De leden die niet aan de tocht meedoen zijn even goed welkom in het gemeenschapshuis te Wanssum. Na het lopen van de tocht komen de groepen weer terug in het gemeenschapshuis, waar we er samen met Helenaveen een gezellige avond van maken. Veel plezier. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 3 OPGERICHT

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 3