Attentie! In de week zijn de H. Missen op de pastorie. Zaterdag is de H. Mis op Pascalis om 19.00 uur. Zondag is de H. Mis op Pascalis om 9.30 uur. Ook op 9 en 10 oktober zijn de H. Missen nog op Pascalis. Vreugdevol nieuws! Het was weer 'n paar weken stil wat betreft de geboortekaartjes. Maar dezer dagen trof ik weer zo'n klein, maar heerlijk kaartje in m'n brievenbus. Toen ik de afbeelding op de buitenkant van het kaartje zag, was mijn eerste ge dachte: dat moet van 'n muzikale familie komen. En die gedachte was juist. Want het kwam van Leo en Riet Peters-Claes van de Asselberghstraat 27. Zij delen ons mede dat zij vol blijdschap en dankbaarheid tegenover de Schepper van alle leven, op 24 september hun liefde weer bekroond zagen met een rijk goddelijk geschenk hun derde kind waar zij verlangend naar uitgezien hebben; weer een zoon "Thomas" die zij met dezelfde grote liefde en warmte verwelkomd hebben als indertijd zijn broertjes Haraid en Erik. Heerlijk voor een kind als je warme veilige geborgenheid vindt bij mensen die zielsveel van je houden. En Leo en Riet zelf vinden het geweldig dat zij die liefde en geborgenheid mogen geven aan Thomas. Maar nergens is een kind veiliger en geborgener dan in Gods hand, door de doop zal God die naam Thomas schrijven in de palm van Zijn hand en hem dus nooit meer kunnen vergeten. Zij willen ook hun derde kind alles meegeven wat het leven verrijkt en daar hoort volgens hen ook zeker het geloof bij. Door de doop willen zij hun dank uitspreken tegenover God, maar evenzeer de verantwoordelijkheid op zich nemen hun kind op te voeden voor God, want God wil ook voor dit kind eeuwig leven en geluk. Leo en Riet, van harte gefeliciteerd met jullie nieuwe rijkdom met jullie derde kind met Thomas. Moge hij vreugde en geluk voor jullie blijven uitstralen en moge Thomas zelf 'n heerlijke, gelukkige toekomst tegemoet gaan. Uw pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Zonder uw steun kunnen we niet! Deze aktie betekent voor ons een noodzakelijke financiële steun. Helpt onze korfbalsters van de loten af??? Donderdag 14 oktober 1993. Wij rekenen op Oostrum. KORFBALVERENIGING OOSTRUM 4

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 4