12.30- Gelegenheid tot het nuttigen van een warme maaltijd (tegen 14.00 u. vergoeding) voor de gasten uit Altrich en de gastgezinnen in de tuinbouwloods. Uiteraard zijn er zoals op alle dagen ook voor de andere bezoekers koude en warme gerechten te verkrijgen. 16.30 u. Vertrek van de gasten naar Altrich. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L.Vrouw Geboorte Parochie Oostrum. 2-10 oktober. Zaterdag 19.00 u. Zondag 09.30 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 19.00 u. Misienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Overl. leden van de voormalige Bakkersvereniging van Venray, overl. ouders van Soest-van Veghel, Martien Vermeulen (namens de buurt), Toon Muller, jaardienst Harry Achten, Harrie Claessens, overl. ouders Jans- sen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Ties Joosten, Gerrit Rutten, Overl. ouders van Arsen-Loonen, Chrit Broekmans, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie H. Mis op Pascalis. Harmonie. Overl. ouders Jans-Verheggen, Antoon Janssen, Lei en Ger Janssen, overl. ouders de Kleijn-Herregraven, Herman de Kleijn, Johanna Baltussen-Peeters (na mens de bewoners van Boshuizen) Giel Vennekens en echtgenote. H. Mis op Pascalis. Koor Harmony. Gest. jaardienst Aleida Claessens-Teeuws en Albert Claessens. Gest. jaardienst Martinus Verheijen en echtgenote Pierre Vandevenne en overl. familie Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Toos Bernaerts Leo Coppens (namens de buurt), overl. ouders Sikes- Rutten, overl. familie Madou-van der Eisen, Gerrit Hermsen en overl. familie Hermsen-ten Haaf, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Susan Janssen, Maud Lepsi, Maud Kessels (om 18.30 uur op de pastorie zijn). Zondag 09.30 u. Maike Koch, Bianca Camps, Annet Jeucken (om 9.00 uur op de pastorie zijn). Maandelijkse collecte. In dit weekend in beide H. Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. 3 r

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 3