,0JLs. OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames, Op dinsdag 12 oktober hebben wij een avond over bloemschikken, deze wordt gegeven door Semper Florens. Vindt U het leuk om hieraan mee te doen, dan kunt U zich opgeven bij Miets Ghielen tel. nr. 1 04 43, dit kan t/m maandag 4 oktober. ^Wij vragen voor deze avond een eigen bijdrage van 10,- Wilt U meerdere bloemstukjes maken dan kunt U een eigen bakje meebren gen en eventueel ook takken of bloemen uit eigen tuin. Deze avond begint om 20.00 u. in het Gemeenschapshuis. Wij wensen U een fijne avond. Attentie attentie attentie Op dinsdag 19 oktober hebben wij een extra avond van de O.V.B. Op deze avond komt er iemand spreken over "Vrouwen in een straf inrichting". Deze avond wordt verzorgd door mevr. Pieters van de vrouwengevangenis "Ter Peel". Deze avond begint om 20.00 u. in het Gemeenschapshuis. Een leerzame avond toegewenst. Het bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Aostrumse Zangkömpeneej Woensdagavond 20 oktober treedt op tijdens het rozenkranslof in de kerk de Aostrumse Zangkömpeneej. Na afloop van het lof zingt dit koor ook nog twee liederen die zij gaan opvoe ren tijdens het internationaal zangconcours in Heythuysen 23 oktober a.s. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Wij vijf gulden en u een winnend lot??? Al eerder vielen in Oostrum prijzen. Waag een kans voor een eigen Oostrumse vereniging. Donderdag 14 oktober 18.00 uur. Korfbalvereniging Oostrum. 17

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 17