ken, klasse! Wij zullen ervoor zorgen de naam van V.V. Oostrum en die van het AMC goed uit te dragen. Zoals gezegd is de nieuwe kompetitie weer gestart. De verwachtingen met name van het A-team worden hoger aangeslagen dan het afgelopen jaar. Waarom mag dit verwacht worden? Het grootste deel van het elftal blijft bij elkaar. De andere 4 spelers, t.w. Keith, Koen, Barry en Tom gingen naar de senioren over en wij wensen ze daar veel succes en voetbalplezier toe. Het A-team voor dit seizoen werd aangevuld met een groep B-spelers, zodat de groep 16 man groot is. Konkurrentie genoeg dus. Beknopt verslag van de eerste thuiswedstrijd van 't nieuwe seizoen Oostrum A1 - Helden A1 Zoals in de wedstrijdbespreking (vooraf) werd doorgesproken zouden we zeer attent moeten zijn voor de openingsfase van de wedstrijd. In de eerste wedstrijd tegen Blerick stonden we na 5 minuten al met 2-0 achter en in de tweede bekerronde tegen MVC A1 woensdag j.l. stonden we ook al vroeg op achterstand, wat niet meer mocht gebeuren. En zie wat gebeurde er. Helden A1 scoorde weer in de eerste vijf minuten. Gelukkig konden wij in dezelfde minuut de stand weer gelijk trekken door goed doorgaan van Bram Boeren. Dit gaf de burger moed. Maar daarna werd het initiatief geheel aan de tegenstander gelaten. Er werd in deze periode met te weinig overgave en inzet gespeeld. Ruststand 1-3. Hierover werd in de rust gesproken. Met direkte combinaties zou de tegenstander worden bestreden, hetgeen voor rust ook de bedoeling was, maar niet gebeurde. De inzet en wedstrijd-mentaliteit in de tweede helft was stukken beter, wat er uiteindelijk toe heeft geleid dat de wedstrijd met maar liefst 8 - 4 werd ge wonnen. Hierbij in aanmerking genomen dat Haico Evers nog erg weinig geluk had met zijn schoten. Deze overwinning moet het elftal het benodigde zelfvertrouwen geven voor de komende wedstrijden. Door opnieuw een doelpunt van Bram Broeren werd de achterstand ver kleind tot 2 - 3. L. Langenhuizen scoorde vanaf 11 meter 3 - 3; 4 - 3 en 5 - 3 werd het opnieuw door Bram Broeren. Bram gaat zich toch beter thuis voelen op z'n nieuwe stek wat hij eerst zelf niet zo zag zitten. Het werd 6 - 3 door Bas Kessels en 7 - 3 door Joop Bovendeerd waarna Helden nog een maal mocht scoren (7 - 4) en de uiteindelijke eindstand werd bepaald op 8 - 4 door Frank van de Boogaard, ingevallen voor Toon van Goch. Mannen het is te hopen dat we nu weten hoe 't voetbal gespeeld moet worden in deze klasse. Succes voor de rest van de kompetitie. Gerard van Stappershoef Jeugdtrainer. Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen. 10

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 10