Kerkdiensten O.L.Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 18-26 september Zaterdag 19.00 u Zondag 09.30 u C Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 09.00 u 09.00 u 09.00 u 09.00 u 09.00 u 19.00 u (H.Mis op Pascalis) Overl. ouders Poels-Aben, overl. ouders Graat Verhaag, Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, Nel v.d. Berg-Linskens, Toon Thielen, Ties Joosten, Gerrit Rutten, Huub v.d. Venne, Giel Venne kens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony) (H.Mis op Pascalis) Overl. ouders Jans-Verheggen, overl. ouders Volle- berg-Litjens, Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs, Peter Haans, jaardienst Henricus Verrijdt, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Herenkoor) Herman Bruggeman Tot bijzondere intentie en uit dankbaarheid Herman de Kleijn Alfons Op 't Veld Hanneke van Arsen-van Soest (H.Mis op Pascalis) Bairvan Dijk, overl. ouders Haegens-van Lin, Theodora van Arsen-van Loon Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Maud Kessels, Maud Lepsi, Susan Janssen (om 18.30 uur op de pastorie zijn) Zondag 09.30 u. Fieke Basten, Maike Koch, Bianca Camps (om 9.00 uur op de pastorie zijn). Attentie! n deze week zijn de H. Missen op de pastorie. Zaterdag is de H. Mis op Vascalis om 19.00 uur. Zondag is de H. Mis op Pascalis om 9.30 uur. De H. Mis van 8.00 uur vervalt. Op Pascalis staat de ingang naar de kapel met pijlen aangegeven. Zij die graag vervoer hebben naar Pascalis kunnen zich opgeven op de pastorie. Tel. 8 12 54. Dit geldt zowel voor zaterdag als zondag. We zijn van harte welkom op Pascalis en ook wij heten U van harte welkom in deze diensten op Pascalis. Mogelijk wordt in de komende weken ook de kerkklok uitgeschakeld maar U hebt waarschijnlijk thuis allen wel 'n klok of horloge. Uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 3

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 3