gelopen doch Ludo Gommans moest nog 2 keer reddend optreden en ver hinderde dat D.I.S. nog dichterbij zou komen. Na deze wedstrijd wachtte de kermis die een extra dimensie kreeg toen ver nomen werd dat ook Oostrum 2 haar wedstrijd, uit tegen Griendtsveen 1ook gewonnen had met 1-2. Oostrum 5 - EEV 2: 4 - 3 (1 - 1) - De eerste overwinning is een feit. Oostrum 5 heeft het nieuwe seizoen wis selvallig geopend. Na de nederlaag tegen America was het elftal gebrand op een zege. Al na 14 minuten zette A. Arts 'n een twee met R. Bonte op en rondde doeltreffend af, 1-0. Tot kort voor rust was Oostrum de betere ploeg. Toen strafte EEV een dekkingsfout genadeloos af, 1-1rust. Kort na rust counterde EEV zelfs naar een 1-2 voorsprong. Ties Arts zorgde met een tref- fer "Klasse Bergkamp" voor de terechte gelijkmaker. Door de vele supporters" en Olga aangemoedigd pakte Oostrum toch de volle winst. M. Linders be nutte een penalty na vasthouden van R. Bonte en R. Bonte zelf sloot een solo stijlvol af, 4-2. Een mooie actie van een aanvaller en een verdediger van Oostrum zorgde voor de 4-3 eindstand. Veteranen Uitslag zaterdag 11 september Melderslo - VVO 1 - 1 Programma zaterdag 18 september VVO - SVEB aanvang 17.00 u. bijeenkomst 16.30 u. Melderslo - VVO altijd goed voor 'n heerlijke pot voetbal en dat was het ook. De eerste helft ging zeer snel op en neer en het was de verdienste van de keepers dat er geen doelpunten vielen. De tweede helft kwam Melderslo uit een corner op 1-0. Oostrum schakelde nog 'n tandje bij m.n. Theo v.d. Pas die in z'n geboortedorp wel 'ns wou winnen en 'n doelpunt maken. (Wat nog nooit gelukt was volgens Gradje). Wat ook deze keer weer niet lukte. Tegen het einde van de wedstrijd maakte 'n Melderslo speler hands in 't strafschop gebied in 'n kopduel met Math. v. Rhee. De scheidsrechter twijfelde geen moment en gaf 'n penalty die Leo Basten, ondanks dat de keeper 'm om pro beerde te kopen, fraai benutte. 1-1. Tevens de eindstand van 'n mooie wed strijd hopelijk volgende week weer zo'n wedstrijd tegen S.V.E.B. Pierre Jeugdvoetbal Uitslagen 11 september Blerick A2 - Oostrum A1 6-2 Stormvogels B1 - Oostrum B1 6-2 Oostrum C1 - Stormvogels C1 1-2 12

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 12