<{jü Qilllllp wr on 't Allemanscafé presenteert in de loods: Oostrumse kermis 1993 nieuwe stijl De Oostrumse kermis '93 staat weer voor de deur en ook dit jaar hebben wij weer ons best gedaan om een zo goed en gezellig mogelijk programma in elkaar te zetten. Oostrumse kermis nieuwe stijl??? ^Om de geluidsoverlast tot een minimum beperken is er dit jaar voor gekozen Vom géén tenten te plaatsen voor het café maar het programma met live-mu- ziek te verplaatsen naar de loods op de parkeerplaats achter het café. Deze loods zal geheel aangekleed worden als een echt "feestpaviljoen". Ook nieuw is de start op vrijdagavond met het 16 mans/vrouw sterke super dans en amusementsorkest De Basement Band uit Venray e.o. (onlangs ver zorgde zij nog een optreden in een uitverkochte schouwburg te Venray). Kortom dans, shows en muziek van de bovenste plank!!! Zaterdag en zondagavond zal wederom verzorgd worden door het alom be kende orkest "DESIGN". Zij zullen net als voorgaande jaren garant staan voor 2 avonden gezelligheid met een geheel vernieuwd repertoire! Maandagavond alweer de laatste avond wat betreft het programma van de loods. Deze avond zal verzorgd worden door een optreden van de uit Zuid Limburg afkomstige band "Private Justice". Deze rock wave band zai in ons land de absolute top gaan halen. Zo speelde zij al enkele malen in het voorprogramma van niemand minder als de "Golden Earring" en "Rowen Hèze". Zij brengen zowel covers als eigen nummers ten gehore. Alle optredens beginnen deze avonden om .r21 .00 uur en eindigen om 1.00 uur. Zaal open vanaf 20.00 uur en toe gangsprijs bedraagt slechts 3,- per persoon. Wij hopen voor iedereen een zo goed en gezellig mogelijk programma in elkaar gezet te hebben en wensen iedereen een gezellige Oostrumse kermis toe. Vind je dit alles te druk of hou je van de kleine gezelligheid dan ben je van harte welkom in ons bruin café. Het café is tijdens de kermis alle dagen geopend vanaf 's morgens 11.00 uur tot 02.00 uur. Op woensdag en donderdag 15 en 16 september zijn we gesloten. Vrijdag 17 september staan we weer voor je klaar vanaf 20.00 uur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 5 Ill

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 5