Zij brengen zowel covers als eigen nummers ten gehore. Alle optredens beginnen deze avonden om 21.00 uur en eindigen om 1.00 uur. Zaal open vanaf 20.00 uur en toegangsprijs bedraagt slechts 3,- per persoon. Wij hopen voor iedereen een zo goed en gezellig mogelijk programma in elkaar gezet te hebben en wensen iedereen een gezellige Oostrumse kermis toe. Vind je dit alles te druk of hou je van de kleine gezelligheid dan ben je van harte welkom in ons bruin café. Het café is tijdens de kermis alle dagen geopend vanaf 's morgens 11.00 uur tot 02.00 uur. Op woensdag en donder dag 15 en 16 september zijn we gesloten. Vrijdag 17 september staan we weer voor je klaar vanaf 20.00 uur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Vanuit groep 1-2 Op maandag 6 september a.s. starten we met 'n nieuw projekt: de kermis. We werken hieraan tot en met donderdag 9 september (op 10 september is het vrij... ADV). Wat gaan we allemaal doen: Woorden en begrippen die we gaan leren zijn: vlug - langzaam hoog - laag rond - vierkant pech - geluk winnen - verliezen bang - plezier Ook de verschillende kermisattrakties zoals: botsauto - draaimolen /carousel - schiettent - kraampje - kassa etc. Het liedje dat we aanleren is op de melodie van: ik heb mijn wagen volgeladen Ik heb mijn beertje meegenomen naar de kermis in de stad op de kermis aangekomen wou hij in 1 reuze-rad en alle stoeltjes gingen draaien en bovenin zat hij te zwaaien draaimolen draai (2x). Ook gaan we nog enkele werkjes maken en spelletjes spelen over de ker mis. En als 't dan bijna kermis is dan... gaan we een kijkje nemen naar de opbouw van alle kermisattrakties. Alvast hele fijne kermisdagen gewenst door leerkrachten groep 1-2. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 8

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 8