dat 50% tot 60% van de bijdragen in de vorm van een renteloze lening gedaan zouden worden. Daarin hebben we ons flink vergist. De meeste Oostrummers hebben het geld dat ze aan de kerk ter beschikking hebben gesteld geschonken. Van de 85.000,- is dan ook slechts 12.500,- in de vorm van een lening en de rest 72.500,- als pure gift. Hoewel het uiteindelijk bij elkaar gebrachte bedrag dus iets lager is dan de hoge oorspronkelijke doelstelling is de samenstelling van het bedrag veel gunstiger dan waarmee gerekend was. Naast de Oostrumse (en de daarmee verbonden-) bevolking heeft ook het bedrijfsleven een zeer belangrijke bijdrage aan het resultaat geleverd. f"AI met al heeft Oostrum zich weer van een heel uitstekende kant laten zien, waarvoor wij u allen bijzonder hartelijk willen danken. Het kerkbestuur Open dag in de kerk! Zoals we allemaal kunnen zien is het onderhoudswerk in en om de kerk in volle gang. Wellicht dat velen van u wel eens zouden willen weten wat er nu allemaal aan de kerk gebeurt en nog gaat gebeuren. Om die reden wordt er in de kerk een "open dag" georganiseerd op zaterdag 18 september van 11.00 tot 14.00 uur. Tijdens deze open dag bent u, net als altijd, welkom in de kerk. Het bijzondere van deze dag is echter dat u nu ook welkom bent in die delen van de kerk waar u normaal nooit zult komen. Bovendien zijn er enkele deskundigen aanwezig die u graag uitleg zullen geven over wat u te zien krijgt. Een unieke kans lijkt ons en we hopen dat u dan ook in grote getale zult tornen! Het kerkbestuur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda 02 sept. L.V.B. Reis 07 sept. O.V.B. Opening winterseizoen 07 sept. Werkcomité Bowling 11 sept. Grote bloemenaktie t.b.v. Aostrumse zangcompeneej 21 sept. O.V.B. Wandeloriëntatietocht 1 sept. L.V.B. Bereiden en smullen champignongerechten 23 sept. L.V.B. Bereiden en smullen champignongerechten

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 5