Kerk poetsen 03 september Elly Jeucken, Leny Versteegen 10 september Mia Lenssen, Jo Hoex Bedankt! Dinsdag 24 augustus hadden we 'n schoolmis bij de opening van het nieuwe schooljaar. Naast de kinderen waren er ook vele ouders van de kinderen in deze H. Mis aanwezig om Gods zegen af te smeken over het nieuwe school jaar. Dit heeft me goed gedaan. Bedankt ouders! Maandelijkse collecte In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse bijzondere collecte voor onze eigen kerk. We rekenen weer op U allen dat U Uw kerk 'n warm hart blijft toedragen! Lectoren Zaterdag 19.00 u. Henk Pluk Zondag 08.30 u. Frans Schelbergen 10.00 u. Jac. Camps Attentie! Attentie! Vanaf 13 september t/m 1 oktober (en mogelijk ookt/m 3 oktober) kunnen in onze kerk - vanwege de restauratie - geen diensten plaats vinden. In die tijd wordt in de week de Eucharistieviering gehouden in de pastorie, en in het weekend in de kapel van Pascalis; zaterdags om 19.00 uur en zondags om 9.30 uur. Voor de ouderen en gehandicapten voor wie deze afstand te ver is willen we graag de nodige auto's beschikbaar stellen om hen naar Pascalis te brengen en hen na de H. Mis weer naar huis te brengen. Willen zij die daarvan gebruik willen maken dit even doorgeven op de pastorie (tel. 8 12 54). uw pastoor^ Aktie voor financiering groot onderhoud aan de kerk is succes! De aktie die onlangs gehouden is om de financiering van het noodzakelijke onderhoud aan de kerk sluitend te krijgen is met succes afgerond. Bij het van start gaan van de aktie heeft het kerkbestuur het zeer ambitieuze doel gesteld om een bedrag van 95.000,- bij elkaar te krijgen. Nu deze aktie ten einde loopt (hoewel we op nog enkele giften hopen) tellen we een bedrag van 85.000,-. Dit eindcijfer ligt dicht bij het hoge doel dat we als ideaal hadden gesteld. Bij het maken van de plannen zijn we echter van de verwachting uitgegaan 4

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 4