nog vele ouders die wel in bewondering staan bij het leven, bij een nieuw leven, bij de geboorte van een kind. En dat was zeker het geval bij Henk en Bep. Zij hebben vol verwondering en bewondering gestaan toen zij HILDE op 18 augustus mochten verwelkomen als vrucht van hun wederzijdse liefde en tegelijk als 'n geschenk van God. Gelukkige ouders die een kind zien als een kostbaar geschenk van God. Gelukkig het kind dat zulke ouders heeft, want dan wordt het met open ar men ontvangen, dan vindt het een gezellig en warm thuis waar het alle aan dacht en liefde krijgt. Henk en Bep willen hun dankbaarheid tegenover de Gever van alie leven voor dit kostbaar geschenk dan ook graag tot uitdrukking brengen door Hilde in de doop aan God toe te vertrouwen. Heerlijk voor ouders als zij na de -doop weten: nu heeft God ons kind geschreven in de palm van Zijn hand, en ^«ergens is 'n kind veiliger dan in Gods hand. Henk en Bep, van harte gefeliciteerd met jullie tweede kind, met jullie dochter HILDE. Moge HILDE in jullie gezin opgroeien tot 'n blij en gelukkig mens en moge Hilde zelf jullie veel vreugde en geluk blijven bezorgen. Uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Damesgym Vanavond beginnen we weer met gymmen van 21.00 - 22.00 uur. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Inlichtingen: Toos Kessels v.Broekhuizenstraat 22 tel. 8 78 05. CDnderhoud wegen In de periode van 30 augustus tot 15 oktober a.s. zal in de gemeente Venray aan een groot aantal wegen onderhoudsmaatregelen worden uitgevoerd. De werkzaamheden zullen bestaan uit (afhankelijk van de situatie): - het aanbrengen van een nieuwe slijtlaag; - een geheel of gedeeltelijke overlaging van asfalt; - aanleg vekeersremmende maatregelen; - op diverse plaatsen wordt een molgrot inklusief kolken of grasbetonstenen aangebracht; - bermen en sloten worden opgeschoond en bijgewerkt. 5

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 5