Zondag 08.30 u. Erik Schuurmans, Paul de Beer, Paul van Haeren, Leo van Delft 10.00 u. Susan Frederix, Annet Jeucken, Susan Janssen, Maud Lepsi Lectoren Zaterdag 19.00 u. Henk Pluk Zondag 08.30 u. Frans Schelbergen 10.00 u. Sjaak Camps Kerk poetsen 27 augustus: Ine Thielen, Mien Driessen 3 september: Elly Jeucken, Leny Versteegen Miva-kollekte In dit weekend in alle H.Missen de Miva-kollekte - Missie Verkeersmiddelen Aktie. Warm aanbevolen. 'n Nieuwe, welkome aanwinst bij het kerkelijk gebeuren! Zoals U in het laatste weekend in alle H.Missen hebt kunnen opmerken doen nu ook leken in het vervolg de eerste lezing en de voorbeden, lectoren wor den zij qenoemd. Wees maar gerust, het is niet omdat ik het niet meer aankon maar ik vi het belangrijk en ik stel het zeer op prijs dat waar het kan, ook zoveel moge lijk leken actief deelnemen aan de Eucharistievieringen. We hebben reeds enkele vaste lectoren, maar vanzelfsprekend kunnen ook nog andere dames of heren zich opgeven als lector; we moeten natuurlijk wel op hen kunnen rekenen. Zij kunnen zich opgeven bij de pastoor. Met open armen verwelkomd! De qrote hoeveelheid stenen, balken en ander materiaal dat we de laatste jaren regelmatig aantroffen rond het oude huisje van wijlen de weduwe Jacobs op de Mgr. Hanssenstraat 8 en dat nu bewoond is door Henk en Bep Verhoeven-Hendrickx, maakten duidelijk dat deze nieuwe bewoners dlt huis- ie deqelijk wilden vernieuwen en uitbreiden - en zij hebben er inderdaad n prachtig en gezellig huis van gemaakt met ook nog 'n prachtige tuin waarin hun kinderen volop kunnen gaan genieten. Maar zij hebben ook hun gezin weer uitgebreid. Want Henk eri Bep de ons mede dat zij op 18 augustus weer dolgelukkig waren met de geboorte Jan hen tweede kind HILDE zusje van Luke. Er is tegenwoordig nog zo wei nig waarvoor we in bewondering staan, we vinden alles zo vanzelfsprekend. En daarom genieten we ook zo weinig van het mooie en wonderlijke in na tuur en leven. En dat is jammer, want verwondering brengt tot dankbaarheid, dankbaarheid tegenover de Schepper van alles. Maar gelukkig hebben we

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 4