Vanuit de basisschool Op donderdag 23 september starten wij weer met onze handvaardigheid cyclus. Gedurende het schooljaar hebben wij 5 perioden van 4 opeenvol gende lessen gepland van steeds een uur. De lessen worden zowel door leraren als ouders gegeven. Deze ouders begeleiden geheel zelfstandig kinderen bij het uitvoeren van handvaardigheid-opdrachten en doen dit samen met een of meerdere ouders. Omdat een paar ouders vanwege werkzaamheden hiermee zijn gestopt, verzoek ik evt. belangstellenden voor de opengevallen plaatsen zich z.s.m. met mij in verbinding te stellen. Uiteraard ben ik bereid u de nodige informatie te verstrekken indien u over weegt zich hiervoor aan te melden. Met vriendelijke groet, 1 G. Mous. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Eikenhofkapel Oostrum Aan alle inwoners, Langs deze weg willen wij U mededelen dat de Eikenhofkapel sinds kort een nieuwe commissie heeft. Voor vragen betreffende optredens e.d. s.v.p. contact opnemen met een van onderstaande mensen. Martien Janssen, Allegrostraat 10 Venray, tel. 1 07 82 (voorzitter) Nico Versteegen, Sleutelbloem 49 5803 KG Venray, tel. 1 22 64 (secr./ penningm). Jaqueline Weijs-Verheijen, Randenrade 51 Oostrum, tel. 1 24 09 (commissielid). Wij wensen de nieuwe commissie veel succes met hun werk voor de Eiken hofkapel. Tevens willen wij iedereen bedanken voor de prettige samenwerking de afgelopen jaren. - Mart Knelissen Ruud Ebisch Herman Vermeulen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Leden "Koor Harmony". De zomervakantie zit er weer op. Daarom starten we weer met de eerste repetitie op: maandag 23 augustus a.s. om 19.30 uur. Nieuwe leden zijn van harte welkom en wel op maandag 30 augustus om 19.15 uur in de kerk. Bestuur Koor "Harmony". -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7 v i

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 7