Geachte Klanten! Open dag Bierproeverij Er is al veel over gesproken en eindelijk is het dan zover. Het gesjouw en geleur met de 50 liter vaatjes behoort tot het verleden. Zoals in ieder bedrijf wordt er ook in het cafébedrijf gemoderniseerd en gewerkt aan de verbetering van het produktü Zo werd er ook bij ons een kompleet nieuwe kelderbier installatie geïnstal leerd. (in de volksmond beter bekend als zijnde biertanks.) Deze hebben we reeds enkele maanden in gebruik en bevalt zowel ons als de consument uit stekend!! Daar de vraag om de tanks even te mogen zien steeds vaker ge- steld wordt, lijkt het ons een goed idee om iedereen in de gelegenheid te stellen deze te bezichtigen. Dit is mogelijk op de open dag welke wij houden op zondag 18 juli a.s. van 14.00-17.00 uur. Er zullen op deze middag ook diverse vertegenwoordigers van de Brand bierbrouwerij Wijlre aanwezig zijn om u uitgebreid te informeren over het brouwproces e.d., ook zal naar alle waarschijnlijkheid de tankwagen (voor het vullen van de tanks) te bezichtigen zijn. Om dit alles een extra feestelijk tintje te geven zal de parkeerplaats en het terras gezellig aangekleed worden, compleet met buitentap. De muzikale omlijsting zal verzorgd worden door de alom bekende Oostrumse Eikenhof kapel. Gedurende de pauzes zal een accordeonist al troubadourend de mu ziek verzorgen. Er zullen deze dag diverse soorten bier van het vat zijn, en vanzelfsprekend hebben wij ook aan de inwendige mens gedacht. Dit onder deel zal geheel verzorgd worden door onze traiteur/slager Truyen in de vorm van een oud iimburgs hammen buffet met diverse broodjes etc. Met dit alles hopen wij u een gezellige middag te kunnen voorschotelen, en stellen uw aanwezigheid hierbij bijzonder op prijs!! <sn aaBISlll •frfw met vriendelijke groeten, Hendri en Marjan 'T Allemanscafé Mgr. Hanssenstraat 45 5807 BA Oostrum Tel.: 04780 -8 13 25 Fax:04780 -8 19 18 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 6 A Bruincafe - Vergaderzaal - Zonneterras Mgr. Hanssenstraat 45 "5807 BA Oostrum-Limburg Tel. 04780-81325 Fax 81918 ui

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 6