Fietstocht ouderen De aangekondigde fietstocht op 7 juli a.s. is verplaatst naar een latere datum. Picknick voor ouderen: Op woensdag 7 juli wordt deze jaarlijkse bijeenkomst gehouden in de tuinen van Beukenrode. Aanvang 14.00 uur. Dit jaar staat deze bijeenkomst in het teken van Europees jaar van de ouderen. Behalve een programma van zang, dans en muziek is er een rad van avontuur en loterij. Tevens is er gelegenheid de Tentoonstelling in Beukenrode te bezichtigen die bestaat uit drie delen nl: het thema ouder worden in Afrika, 25 jaar Beukenrode en historische foto's van Venray. De entree voor deze dag bedraagt 6,-. Er zijn kaarten in voorverkoop verkrijgbaar bij de secretaris voor 5,-. Deze prijs is inclusief koffie en vlaai... Voor diegenen die geen vervoer hebben bestaat de mogelijkheid om mee te reizen per auto, bel dan even met de secretaris W. Hermans, Geeststraat 1 Tel.: 8 38 89 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-0-0-0-0"0'0^'0"0"0"0"0^1^-0"0"0 Nog ruim een week en dan gaat voor de vierde keer het Oostrums Volleybal Festival van start. Er hebben zich 28 teams opgegeven. Jammer genoeg kunnen wij er maar 25 plaatsen. De teamleiders ontvangen 'n programmaboekje, waarin de poule-indeling en het wedstrijdschema. Het randgebeuren is ook rond, met de extra vermelding dat er ook een kleurplaten-wedstrijd met aardige prijzen gehouden wordt. Deze kleurplaten worden op school rondgedeeld en kunnen vanaf vrijdag 9 juli 16.00 uur ingeleverd worden bij het Allemanscafé. Voor diegene die niet deelnemen aan het toernooi maar wel met de feestavond willen meedoen, zijn van harte welkom. Wil men dan ook deelnemen aan de barbeque kan men zich tegen betaling van 15,- p.p. opgeven bij Willem Creemers, Oosterthienweg 10 of bij Café van Dijk. Harry en Willem -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 9

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 6