Aan het begin van de aktie hadden we gehoopt op een bedrag van 95.000,- uit te komen. Die eindstreep is nog een heel eind verwijderd. In onze plannen gingen we er echter van uit dat het grootste deel van de inkomsten zou bestaan uit renteloze leningen die we later terug zouden moeten betalen. Opvallend is dat veruit de meerderheid van het geld dat binnenkomt bestaat uit giften. Dus, zelfs al zou het eindbedrag beduidend onder de gewenste 95.000,- liggen, dan nog valt het ons enorm mee omdat het geld dat nu binnengeko men is niet terugbetaald hoeft te worden. Hartelijk dank aan al diegenen die hieraan zo gul hebben bijgedragen. Keerzijde van deze medaille is dat we nu, om alle rekeningen te kunnen betalen, misschien het ontbrekende bedrag bij de bank moeten gaan lenen. Jammer is ook dat zo'n mooi en uniek document als de door J. van Nuenen ontworpen obligatie slechts het bezit van weinige Oostrummers wordt. Om die reden willen we iedereen die alsnog bereid is een bedrag aan de kerk te lenen in de vorm van zo'n prachtige obligatie hiertoe in de gelegen heid stellen. Vanaf heden kunt u zich daarom aan de balie van de RABO-bank voor een obligatie opgeven. We hopen dat u hiervan nog ruim gebruik zult maken. Met Vriendelijke Groet, Onderhoudsfonds Oostrumse Kerk. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda 20 juni: Gezamenlijke fietstocht A.M.C. 20 juni: Peeltournooi te Oostrum 26 juni: T.C. gezeliigheidstoernooi met feestavond 27 juni: Feestdag koor Aostrumse Zangkompeneej 27 juni: Peeltournooi te Oostrum 27 juni: Kringwedstrijd Ruiterclub Nobel Oostrum Keizersveld 03 juli: Voetbal mix-toernooi? en feestavond volwassenen Aide Beek ~~03 juli: Jaarlijkse feestavond voor het gehele koor 04 juli: Aostrumse zangcompeneej optreden in de Kiosk in 't Brukske 06 juli: L.V.B. Fietstocht met excursie naar een Bonsai-kwekerij 07 juli: Laatste repetitie voor de vakantie Aostrumse Zangkompeneej 10 juli Optreden 25-jarig huwelijksfeest Aostrumse Zangkompeneej 11 juli: ADOR Jeugdmarkt 11 juli: Volleybaltoernooi 15 juli: O.V.B. Fietsvierdaagse 13-14-15-16 juli: Fietsvierdaagse "De Peel" 18 juli: Open dag't A.M.C. 21 aug.: Feestavond Vriendschap door Samenwerking 25 aug.: Aostrumse zangcompeneej eerste repetitie na de vakantie 7

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 7