Mia Holtackers en Gon Kessels. Vrijdag 2 juli: Nelly Potten en Nel Martens. Spreekt U met elkaar de tijd af? Bedankt! Pastoor Nog 'ns goed, blij nieuws! Toen ik vanmorgen - 21 juni - naar het ziekenhuis fietste om de zieken te bezoeken kwam ik onderweg Bert Linskens - van Vlasakker 12 - tegen en het leek me dat hij er bijzonder blij en gelukkig uitzag, maar ik had nog geen vermoeden wat daar de reden van kon zijn. Maar toen ik in het ziekenhuis op kamer 258 kwam werd het mij onmiddellijk duidelijk. Daar trof ik zijn stralende vrouw - Ingrid - aan, en haar niet alleen, want naast haar lag haar baby, een zoon, JOP. Haar eerste woorden waren: "wat 'n ervaring! Zo iets moet je toch zelf meegemaakt hebben om volledig aan te kunnen voelen hoe geweldig, -c groots, wonderlijk de geboorte is van 'n kind, van je eigen kind", 'n Kind waarnaar je verlangd hebt, waarnaar je toegeleefd hebt, en datje nu als 'n kostbaar geschenk van wederzijdse liefde in je handen mag nemen. "Ons kind..." hebben Bert en Ingrid gedacht, "onze zoon..." Tegelijkertijd hebben zij naast hun blijdschap toch ook iets van groeiende verwondering gevoeld om zoiets geweldigs, zoiets moois! Dat het in feite deel uitmaakt van een groot wonder besef je misschien nu pas voor het eerst in je leven. Samen mogen jullie er nu voor gaan zorgen. Een geweldige opdracht! Maar... ook een reden om heel dankbaar te zijn. Ik hoop dat je samen, vóórdat de buitenwereld met felicitaties, bloemen en cadeaus bezit nam van jullie geluk, een innig gemeend "Dank U wel" tegen God hebt gezegd. Daar had Hij recht op! Zonder Hem zou jullie baby er niet zijn geweest. Probeer vooral dat laatste nooit te vergeten. Bert en Ingrid, van harte gefeliciteerd met jullie nieuwe rijkdom, met jullie eerste kind, met jullie zoon JOP. Ik hoop dat ik jullie altijd zo blij en gelukkig aantref als deze morgen, op 21 juni, dat jullie veel vreugde mogen beleven van JOP, dat hij jullie gelukig samenzijn in het nieuwe huis nog zonniger zal maken en dat JOP zelf 'n heerlijke toekomst, temidden van jullie, tegemoet mag gaan. Onze beste wensen ook voor "jullie drietjes". uw pastoor.^" -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Aktie t.b.v. groot onderhoud van de kerk lijkt succes te worden De aktie om geld in te zamelen ten behoeve van het groot onderhoud van onze kerk is in volle gang. Vanuit verwachte, maar zeker ook vanuit geheel onverwachte kanten, wordt geld overgemaakt en schrijven mensen zich in voor obligaties. Op dit moment is reeds bijna 60.000,- binnen terwijl we weten dat nog allerlei giften onderweg zijn. Ook hopen wij dat al diegenen die niet thuis waren op het moment dat de enveloppen bij hen in de straat werden opge haald, hun bijdrage alsnog zelf bij de RABO-bank afgeven. 6

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 6