Zondag 08.30 u. Richard Duijn, Niels Cox, Rogier Peeters, Niels Nielen. 10.00 u. Iris van Dijk, Judith Phielipsen, Susan Frederix, Annet Jeucken. Blij, heerlijk nieuws! In een geboortekaartje dat vorige week in mijn brievenbus belandde, staat het heerlijke nieuws vermeld dat Har en Loes Tangelder-Wijnhoven, van Kloosterstraat 21, blij en gelukkig zijn met de geboorte van hun eerste kind, een zoon, die als Job Tangelder door het leven zal gaan. Heerlijk voor Har en Loes dat eindelijk hun droom in vervulling is gegaan. Heerlijk voor JOP, want 'n kind waarnaar men verlangd heeft, waarvoor men met liefde zoveel ^offers heeft willen brengen, kan zeker rekenen op 'n warme liefde, 'n /eilige geborgenheid, 'n echt "thuis". Iets moois, en zoiets wondervol moois als 'n kind, krijg je meestal niet voor niets, niet zomaar, dat vraagt offers. Maar Har en Loes wisten wat ze ervoor terugkregen, iets moois en groots wat onbetaalbaar is. Toen hun beide handen gevuld waren met het mooiste wat er op aarde bestaat, was al het andere al lang vergeten en was er alleen maar vreugde, dankbaarheid. Vreugde om dit rijke geschenk van hun wederzijdse liefde. Dankbaarheid dat God hen heeft uitgekozen om dit kind voor Hem op te voeden, en God weet dat dit kind in goede handen is. Als gelovige ouders zullen zij ook het allerbeste dat zij zelf van hun ouders hebben meegekregen, doorgeven en meegeven aan hun kind: het geloof. Har en Loes, van harte gefeliciteerd met jullie eerste kind, met jullie zoon Job. Moge Job een vreugde voor jullie blijven jullie leven lang, en moge Job in jullie midden en in onze gemeenschap opgroeien tot een blij, dankbaar en gelukkig mens. Onze beste wensen voor jullie "drietjes". uw pastoor. ATTENTIE! ATTENTIE! KERK POETSEN! DAMES OPGELET! U hebt laatst 'n lijst gekregen voor het poetsen van de kerk waarop voor iedere week 4 personen werden aangewezen omdat we dachten dat alle hamen er ineens uitgehaald werden met alle gevolgen vandien. Dat lijkt nu niet het geval te zijn. Daarom vervalt nu die lijst. Gedurende de weken dat er in de kerk niet aan de ramen gewerkt wordt en we bevrijd blijven van stof, glas en stukken steen, lijkt het mij niet nodig dat iedere week 4 dames komen poetsen. Het lijkt me beter dat ik nu iedere week in het Oostrums weekblad vermeld wie die week aan de beurt zijn, en eveneens wie de week daarop aan de beurt zijn, zodat men nog altijd even kan wisselen als het in die bepaalde week niet goed uitkomt om de kerk te poetsen. Mocht het weer nodig zijn dat er vier dames komen poetsen, dan zal ik in het Oostrums weekblad vermelden wie er dan aan de beurt zijn, of zo nodig U persoonlijk bericht brengen. Graag Uw medewerking. Vrijdag 25 juni worden verwacht: 5

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 5