de afdelingskampioenschappen gehouden. Bij het dressuur in de hoogste klasse Z, zijn als favorieten te noemen Rianne Laarakkers uit Ottersum en Lia van Stiphout uit Horst. Lia gaf vele jaren les aan de Oostrumse leden. Bij de klasse M heeft Oostrum zelf een goede hoef n.l. Judith Janssen die na de overstap van de pony's al diverse prijzen bij elkaar heeft gereden. Bij het springen, wat over 2 terreinen is verdeeld, kan in de klasse Z veel geweld uit Ysselsteyn komen. Gerald Ards en Frank Scheepers zullen deze wedstrijd zeker gebruiken als generale repetitie, want beide zijn geselecteerd om begin juli deel te nemen aan het Europese Kampioenschap voor Lande lijke Ruiters, dat om de 2 jaar wordt gehouden in Polen. Ook van Leopold van Asten, die met het Oostrumse fokprodukt Eloy deelneemt, kunnen we veel verwachten. Sinds Leopold van de pony's naar de paarden is overge stapt heeft hij overal waar hij starte zich in de prijzen gereden en vaak was dat de eerste. Voor het afdelingskampioenschap hebben zich maar liefst 21 teams aangemeld n.l. 8 in de klasse Midden en 13 in de klasse Licht. In de klasse M zal de strijd gaan tussen Meerlo, Horst, Sevenum en Leunen. In de klasse L is het niet te zeggen, al zullen Ysselsteyn, Merselo en Venray hun uiterste best doen om de titel in de wacht te slepen. Programma-overzicht. 09.30 uur Individuele dressuur Bil t/m Zll 11.00 uur Aanvang springen B, Bijterrein Aanvang springen L, Hoofdterrein 11.30 uur Viertallen Clubkampioenschap 13.00 uur Afkampen Kringkampioen 13.15 uur Individuele dressuur Clubkampioenschap 13.30 uur Springen Rijstijlcompetitie, Bijterrein 13.45 uur Aanvang springen M, Hoofdterrein 13.45 uur Aanvang springen Clubkampioenschap, Bijterrein 15.15 uur Aanvang springen Z en ZZ, Hoofdterrein 16.30 uur Prijsuitreiking Clubkampioenschap en huldiging Kring kampioenen. De entree is gratis en voor een natje en een droogje wordt gezorgd. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Gezelligheidstoernooi en barbeque Er hebben zich veel mensen opgegeven voor het gezelligheidstoernooi op zaterdag 26 juni. De eerste wedstrijden beginnen daarom om 12.00 u. en de 10 TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 10