Jeugdvoetbal Programma Zaterdag 5 juni Oostrum F1 Oostrum F2 toernooi Quick-Boys Venlo Zondag 6 juni Oostrum E1 toernooi Quick- Boys Venlo vertrek 11.00 u. Beste ouders van onze jeugdleden Mij is al enkele keren op de ouderavonden gevraagd of het niet mogelijk is om de kinderen te laten voetballen in hetzelfde shirt? De beste oplossing hiervoor zou zijn sponsoring maar aangezien we deze voor de gehele vereniging niet hebben, gaat dit dus niet. Wij als vereniging zijn wel bereidt, bij voldoende aanvraag, de shirts zelf in te kopen zodat U kunt profiteren van de korting die hiervoor verkregen wordt. De prijs van een shirt bedraagt al gelang naar grootte ongeveer tussen de 30,00 en 40,00 gulden. Wenst U gebruik te maken van deze inkoop mogelijkheid vul dan onderstaande strook in en lever deze voor 10 juni in bij de leider van uw kind of bij G. Vollenberg. Naam: Adres: Maat: De maat begint bij 128 en gaat door tot XXL. Hoofdjeugdleider G. Vollenberg, Hatendonkstraat 15 Bericht van V.V.O.-Jeugdafdeling Hierbij nodigen wij alle F-spelers uit voor het Broeder Huijberstoernooi, dat wordt gespeeld op zondag 6 juni op het sportpark in Oostrum. Over de precieze aanvangstijd krijgen jullie nog bericht van je leider(s). Het team waarin je ingedeeld bent, krijg je bij aanvang te horen. In verband met aanvraag nieuwe spelerspasjes voor het nieuwe seizoen, verzoeken wij de volgende jeugdspelers een pasfoto in te leveren voorzien van naam en geboortedatum voor 5 juni aanstaande bij Grad Vollenberg, Hatendonkstraat 15 in Oostrum of bij Mien Janssen, Bingelkruid 11 te Venray. vertrek 11.00 u. 8 VOETBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 8