Wanssumseweg e.a. - Leider: Jan Achten Joris Rutten, Jan-Willem Rutten, Erwin Achten, Bart Camps, Martien Custers, Paul Custers, Henk van de Berg. Kloosterstraat e.a. - Leider: Piet van Dijck Twan Pelzer, Peter van de Burgt, Nicole van de Burgt, Ger Stammen, Peter Lepsi, Rien Janssen, Piet van Dijck, Henk van Goch. Jofferspas - Leider: Peter Fleurkens en John van Bergen. Mart van Rooy, Ron Zeegers, Ben Ruhl, Henk Rutten, Hans Wilmsen, Jo Magermans, Ton van Kessel, Henri Kessels. Watermolenstraat e.a. - Leider: Bas Kunen Geert Janssen, Harry Woltring, Mathieu Woltring, Bart Nellen, Marcel Nellen, ^Kath Rongen, Ralf Kunen, Toon van Goch, Bas Kunen, Joop Bovend Eerdt, ^Theo Clephas. Geijsterseweg - Leider: Ton Alderts Thijs Arts, Tom Arts, Pieter Verrijdt, Marco Arts, Coen Wijdeven, Jurgen van Soest, Ton Clephas, Toon Houwen, Peter van Abswoude, Ron Versleijen, Marcel Litjens. Binnenhof - Leider: Hans Kessels Rik Gielens, Gert-Jan van Asseldonk, Herman Jeuken, Hans Kessels, Jac. Lenssen, Twan Claessens, Maikel Betoeboen. van Broekhuizenstraat II - Leider: Piet Janssen Jules Janssen, Frrits Dupont, Geert Willems, Roy Willems, Theo Kessels, John Wilmsen, Joep Reijnders, Henri Wilmsen -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Toneelclub "De Vlasbloem" Op zaterdag 12 juni houden wij onze jaarlijkse feestavond. Nadere gegevens hierover worden te zijner tijd bekend gemaakt door de feestcommissie. Jieuw Leden: Heb je zin om lid te worden van de toneelclub, als acteur/ actrice, of als decorbouwer en ben je 16 jaar of ouder geef je dan op bij een van de onderstaande bestuursleden. Doen, hardstikke gezellig!!! Arnold Linders Mia Tacken Netty van Reenen. Groeten, Bestuur v.d. Vlasbloem. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 13

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 13