versterking van de inwendige mens wordt in ruime mate voorzien. Dus zondag 6 juni - op naar het sportpark "de SPAR Door de winnaar van 1992 - de Goetzenhof - is de loting verricht. Poule A Poule B Poule C Westerthienweg e.a Hatendonkstraat v. Broekhuizenstraat II Watermolenstraat e.a. Valkenkampstraat e.a. Randenrade Asselberghsstraat e.a. Jofferspas Oosterthienweg Wanssumseweg e.a. van Broekhuizenstraat I Kloosterstraat e.a. Goetzenhof Binnenhof Stationsweg Geijsterseweg Westerthienweg e.a. - leider: Twan Wilmsen Twan Thielen, Jules Kreutz, Peter Janssen, Rene Wilms, Hans Holtackers, Twan Wilmsen Randenrade - Leiders: Rene Bonte en Adri Arts Clemens Weys, Sraar Wijnhoven, Ton Kessels, Rob Kessels, Bas Kessels, Adri Arts, Rene Bonte, Jos Verhaegh. Asselberghsstraat e.a. - Leider Math. Martens Frank Driessen, Quin Poels, Toet Poels, Eric van Leendert, Henk Holierhoek, Bert de Kleyn, Edwin Broeren, Jacco Camps, Paul van Bergen, Rogier Martens, Math. Martens. Stationsweg: - Leider: Toon van Ham Jac Linskens, Bram Linskens, Rene Pluk, Marcel Pluk, Rob Direks, Math Pijnappels, Ronald Hoex, Berry Oudenhoven, Geert van Dijk, Aloys Martens Goetzenhof - Leider: Math. Janssen Math Janssen, Koen Truijen, Rudi Truijen, Peter Swinkels, Anja Arts, Math van Rhee, Ben Vullings, Patrick van Duijnhoven. Hatendonkstraat - Leider: Jac. Hermans Henk Claassen, Ivo Sikes, Mark Sikes, Theo van de Pas, Erwin van de Pas, Ruud Mulder, Robert Arts, Rob Biersteker, Ed Drabbels Valkenkampstraat e.a. - Leider: Eric Weijers Roland van Soest, Rob van Lieshout, Eric Weijers, Bernard van den Berg, Giovanni Engels, Ruud Engels, Leon Hesen. van Broekhuizenstraat I - Leider: Bert van den Hoogenhof Barry Cornelissen, Ger Swinkels, Ron Reijnders, Conrad van den Hoogenhof, Haico Evers, Chris Verkoeyen, Leon Langenhuizen Oosterthienweg - Leider: Ruud Crins Rob van Arsen, Jan Reynders, Bram Broeren, Ruud Crins, Koene Rem, Twan van Enckevort, Bram Joosten, Piet van de Ven, Theo Verstegen. 12

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 12