De jeugdige cowboys hebben zich 's middags uitstekend vermaakt met de verschillende spelen die stonden opgesteld. Het echte cowboywerk zoals lassowerpen en hoefijzergooien bleek soms erg moeilijk. Uiteindelijk waren Floor Crijns (D-jeugd), Frank Jansen (E-jeugd) en Stijn Martens (F-jeugd) de beste cowboys. Verder willen wij Sjoerd, Mark, Wim en de jeugdleiders bedanken voor hun Assistentie bij de verschillende spelen. - En wat valt er over 's avonds te zeggen. De muziek was schitterend, er was meer dan voldoende te eten en de mensen hadden er zin in. Er zijn talloze spijkers met koppen geslagen en de waterpistolen werden regelmatig her laden. Misschien wordt de stemming wel het beste getypeerd door het verhaal dat er iemand was die afspraken met z'n vrouw thuis helemaal ^vergeten was. Een zorgvuldig anoniem gehouden jury bepaalde aan het eind van de avond dat Aukje Poels en Hans Kessels het beste verkleed waren. Natuurlijk gaat onze dank ook uit naar Truus en Gerrit Pelzer en Ron Reijnders voor hun hulp. En als het aan ons ligt: Tot het volgende V.V.O.-feest De feestcommisie. Een woord van dank is op zijn plaats voor de mensen die hard hebben moeten werken om dit feest te doen slagen, Paul Jansen, Leo Wilms, Ton de Leeuw, Rob Raaymakers en niet te vergeten Jac Rijs. Jongens hardstikke bedankt en mogelijk tot een volgende keer. H.C. Rode Kruis De collecte voor het Rode Kruis wordt gehouden van 30 mei tot en met 12 juni. Mini- Stratenvoetbal-Toernooi op Zondag 6 juni a.s. ^öiWederom zullen vele voetballers het sportpark bevolken om aan het mini- straten-voetbaltoernooi deel te nemen. De aanvang is: 12.00 uur. De spelers worden verzocht tijdig aanwezig te zijn (11.30 uur). Indien er nog interesse is om aan dit toernooi deel te nemen kan dit door opgave bij de "leider" van de desbetreffende straat c.q. straten. Op deze zondag is er op het sportpark voor jong en oud van alles te zien en te beleven. Buiten het mini-straten-voetbaltoernooi wordt er door de aankomende talentjes van Oostrum gevoetbald om de "Broeder Huibers Troffee". Ook wordt er door de korfbalclub een groot familie-toernooi gehouden. Voor de kleinste en de wat grotere jeugd zijn er weer de huifkar en het springkussen. Dus voor elk wat wils Voor een "natje" en voor 11

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 11