Algemeen De afgelopen maanden hebben wij de kinderen speelgoed aangereikt waarmee zij op de speelplaats zich beter konden vermaken. Dit experiment is ons en de kinderen zo goed bevallen, dat wij ermee door willen qaan Omdat veel spelmateriaal al snel versleten raakte hebben wij met een forse donatie van de Oudervereniging het spelmateriaal uitgebreid. Wij hopen dat degelijker materiaal en extra zorg van de leerlingen zelf ertoe bijdragen dat het materiaal een langer leven beschoren is. M.N. hebben wij de kinderen verzocht het materiaal alleen te gebruiken waarvoor het eigenlijk ook be- sterna is. Omdat de school voor een dergelijke "service" geen exploitatie vergoeding ontvangt, vragen wij uw begrip voor een beroep op aansprakelijkheid indien materialen moedwillig vernield zouden worden. (Gelukkig nog nauwelijks voorgekomen!). J Belangrijk: Op woensdag 9 juni hebben alle kinderen van de basisschool vrij i.v.m. een studiemorgen voor de leraren van de school. Kindervakantiewerk Venray Ouders of eventuele oudere broers of zussen die bereid zijn in de week van 12 juli t/m 16 juli '93 een groep kinderen te begeleiden, kunnen hiervoor contact opnemen met Marie-José Flinsenberg, secretaris. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- VOETBALVERENIGING OOSTRIIM Mini-Stratenvoetbaltoernooi op zondag 6 juni 1993. Op zondag 6 juni a.s. wordt wederom op het sportpark te Oostrum het mini-stratenvoetbaltoernooi gehouden. Afwijkend van voorgaande jaren worden de afmetingen van de speelveldjes iets vergroot, zodat ook de minder geoefende spelers moeiteloos mee kunnen spelen. Het aantal spelers blijft 5 (4 veldspelers doelverdediger). ledereen man of vrouw, die woonachtig is in Oostrum en 15 jaar of ouder is kan aan dit toernooi deelnemen. Ook de leden van de V.V. Oostrum die buiten Oostrum wonen kunnen aan dit toernooi deelnemen. Deze leden worden via de leiders van hun elftal benaderd. De aanvang van het toernooi is 12.00 uur. 17 Leiders hebben zich reeds beschikbaar gesteld. Zie onderstaande indeling straten en leiders. Hiervoor hartelijk dank. De leiders zullen binnenkort huis aan huis aanmeldingsformulieren voor dit toernooi bezorgen. Voor 17 mei a.s. worden deze, hopelijk door u allen ingevuld, opgehaald. "Meedoen is belangrijker dan winnen". r v 14

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 14