het voetbaltoernooi voor alle basisscholen in de gemeente Venray. Nadat alle wedstrijden in de voorronden werden gewonnen speelden we de finale tegen de Petrus Bandenschool. Na een spannende strijd werd deze wed strijd met 2 -1 gewonnen en mochten we een prachtige beker mee naar huis nemen. Verder uitslagen: Maria basisschool - Foekepot 3-1 - De Essel 2-1 - Landweert 4-0 - De Meent 1-0 Proficiat boys!! m Groep 4 Onze groep is de afgelopen weken druk bezig geweest met de voorbereiding op de Eerste H. Communie. We hebben vaak geoefend in de kerk. Het thema was deze keer "Leven met elkaar". Het ging gelukkig op zondag 2 mei allemaal heel goed, zodat het een mooie viering werd. Nu gaat alles weer zijn gewone gang en vallen er hopelijk geen gym- of zwemlessen meer uit. Groep 3 De kinderen van groep 3 gaan de komende weken werken in rapportboekje drie. We hopen dat we dit voor de Hemelvaart-vakantie afkrijgen. Voor dit rapportboekje wordt geen apparte ouderavond gehouden, maar met evt. vragen kunt u zich altijd wenden tot de groepsleraar. Verder zijn we tijdens de lessen Wereldverkenning bezig met de kikker, de paardebloem, en de groei van de paardebloem, de zonnepit of de boon. Groepen 1-2 Deze week zijn we in groep 1-2 bezig met een projekt, waarbij de kinderen zelf het onderwerp mochten kiezen. De groep van Jeanne heeft zodoende een projekt over het "Circus", terwijl de groep van Margreet zich bezig houdt met het onderwerp "de zee". De boon die uw kind mee naar huis heeft genomen, kunt u planten in uw tuin. Wie weet eet u binnenkort verse boontjes! Op school zijn we met de oudste kleuters ook nog enkele bonenplanten aan het drogen voor in de klapper. Belangrijk: op dinsdagmiddag 18 mei a.s. hebben de kinderen van de groepen 1-2 vrij van school. Dit i.v.m. een bezoek van Jeanne en Margreet aan de peuterspeelzaal. De op 21 juni geplande vrije dag voor de kinderen van groep 1-2 i.v.m. ADV is verplaatst naar vrijdag 18 juni!! 13

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 13