.o.v.a. u M VROUWEN BEWEGING Op 11 mei komen de heren G. de Groot en Th. Teeuwen ons een lezing geven over brandpreventie in en om het huis. Deze avond begint om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Tot dan!!! Het bestuur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Hengelsportvereniging ^'t Alvertje", Oostrum Woensdag 5 mei en woensdag 12 mei jeugdkoningsvissen in de visvijver Het Wanssumse Ven te Oostrum. De bijeenkomst is om 17.30 uur en er wordt gevist van 18.00 - 20.00 uur. Korte hengels vissen. Alle wedstrijden van de korte hengels worden gevist in de visvijver Het Wanssums Ven. Zaterdag 8 mei is de eerste wedstrijd van het Lentekoningsvissen. De bijeenkomst is om 7.00 uur op de parkeerplaats van de visvijver. Voor deze wedstrijd kan men zich nog opgeven bij H. v. Valkengoed tel. 04780 - 8 23 76 tot vrijdagavond 19.00 uur. Leden die de contributie 1993 nog niet voldaan hebben vragen wij dringend dit te doen met de ontvangen accept-girokaart. Nieuwe leden kunnen zich aanmelden bij de secretaris H. Lenssen, tel. 04780 - 8 76 06 en bij van Grootel Hengelsport, Stationsweg in Venray. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- nederlandse hartstichting 4 vrienden van de hartstichting Aan alle inwoners van Oostrum, Hierbij delen wij U mede dat de collecte van afgelopen week het geweldige mooie bedrag van 1371,25 heeft opgebracht. Hiervoor willen wij U allen heel hartelijk bedanken voor uw gulle gave. Zeer zeker gaat onze dank uit naar de dames van de OVB, die weer bereid waren om te collecteren. Hopelijk mogen we volgend jaar weer op U allen rekenen, want het geld is nog steeds heel hard nodig! Namens de Hartstichting de collecte organisatoren -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 13

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 13