sept.: Wandeltocht V.D.S. Sept.: Tennisclub club Kampioenschappen 28 sept.: O.V.B. Wandeloriëntatietocht 31 sept.: Tennisclub Dorpen Tennis Indoortoernooi 09 okt.: Dropping Aide Beek 12 okt.: O.V.B. Bloemenschikken 12 okt.: Werkcomité voorzittersvergadering A.M.C. 16 okt.: L.V.B. Lezing stervensbegeleiding 19 okt.: Huifkartocht peuters en kleuters Aide Beek 27 okt.: O.V.B. Uitwisseling in Tienray 09 nov.: O.V.B. Excursie intratuin 09 nov.: Werkcomité Bowling 13 nov.: Wandeloriëntatietocht Aide Beek 30 nov.: O.V.B. Sinterklaasviering 30 nov.: L.V.B. Natuurfilm uit de regio. Het markante van het alledaagse 14 dec.: Werkcomité Bowling 15 dec.: L.V.B. Kerststukjes maken 16 dec.: L.V.B. Kerstviering 21 dec.: O.V.B. Kerstviering 30 dec.: L.V.B. Wafelaktie -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- KBO Limburg Afdeling Oostrum De bedevaart naar Kevelaer die gepland was voor 12 mei is verplaatst naar woensdag 19 mei a.s. om 14.00 uur. Indien er voldoende deelname is gaan we eventueel met een bus. Nadere mededelingen volgen. U kunt zich intussen wel vast aanmelden voor deelname bij een van de bestuursleden. Fietstochten; zoals op de ledenvergadering afgesproken gaan we deze zomer weer enkele fietstochten organiseren en wel op 2 juni - 7 juli en 11 augustus. Is er voldoende animo dan is het wel mogelijk om iedere week een fietsmiddag te houden. Wil je daar aan meedoen dan meld dat ook even aan 4^ het bestuur. In het kader van het Europees jaar van de ouderen is er op 3 juli een grote manifestatie in de Doolhof in Tegelen voor alle ouderen uit de regio. Als we daar als groep naar toe willen dan is het nodig dat we plaatsen reserveren en eventueel vervoer organiseren. Wilt U meedoen dan graag opgave bij een van de bestuursleden. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-Q-Q-Q"0"0"0"0-0'0"0"0"0"0"0"0"0" l.v.m. Hemelvaart verzoeken wij u de kopij voor de uitgave van 20 mei a.s. vóór zondag 16 mei in te leveren. Bij voorbaat bedankt! 10

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 10